banner851

banner614

KESKİNLİ’DEN CAYMAZ AÇIKLAMASI

Düzce Belediye Meclisine başkanlık yapan Salih Keskinli, Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Murat Caymaz’ın kamuoyunda konuşulduğu gibi istifa etmediğini ve görevden alınmadığını söyledi.

banner619
Gündem 12.09.2017, 09:39 13.09.2017, 16:02
3261

Düzce Belediye Meclisi Eylül ayı birinci birleşimi Belediye Başkanvekili Salih Keskinli’nin başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Murat Caymaz ile yerine göreve getirilen Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Badur yan yana oturdu. Toplantı boyunca Badur ve Caymaz’ın sık sık gülümsediği görüldü.

Meclis gündeminin birinci maddesi olan üst yönetici kadrosuna yapılan atamayla ilgili meclise bilgi verilmesinin ardından Meclis Başkanı Salih Keskinli’den Caymaz hakkında dikkat çeken bir açıklama geldi. Keskinli, görevden ayrılan Caymaz’ın kamuoyunda ifade edildiği gibi istifa etmediğini ve görevden alınmadığını dile getirdi. Keskinli, Caymaz’ın Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılmasının sadece görev değişikliği olduğunun altını çizdi. Caymaz’ın dürüst ve düzgün bir isim olduğunu kaydeden Keskinli, eski başkan yardımcısına görevde bulunduğu süre zarfında yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.  

Caymaz da bu sözler karşılığında Keskinli’ye teşekkür etti. Öte yandan mecliste MHP Grup Başkanvekilliğine getirilen Taner Çakır’ın toplantıya bir kez daha katılmadı. MHP adına meclisin öne çıkan ismi geçmişte olduğu gibi düzenlediği önerge ile yine MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu oldu.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (28)
Yetmez 4 yıl önce
Yetmez. Başkan, başkan yardımcıları ve tüm meclis kökünden görevden alınmalı.
Düzce halkını bunun dışında hiç bir şey mutlu edemez. Bu çürümüşlük her yere yayılmış vaziyette. Tedaviye gerek de tahammülümüz de yok. Kesip atılmalı.
Cafer 4 yıl önce
Bizi iyicene Saf ve Salak yerine koymaya alışmış bunlar dalga geçiyorlar aklımızla...
Yasar 4 yıl önce
Mental yorgunluktan olabilir
formül 4 yıl önce
beynim yandı ...aadam kendi sayfasından istifa ettim diyor ....bu adam kafayı yemiş sizin hepinizi tolayıp ya cezaevine bizimle dalga geçtiğiniz için ...yada tımarhaneye kafayı yediğiniz için...bizi bize bırakın.
düzceli 4 yıl önce
yahu aklımızla dalga geçmeyin. sizi sandıkta temizlemek şart oldu.
İnsan dediğin 4 yıl önce
İnsanda az omurga olur.Dik durur.
ampül yandı 4 yıl önce
Artık cümle kuramıyorlar.
süleyman 4 yıl önce
Arkadaşlar Süleyman Demirel in dediği gibi meseleleri mesele yapmazsak ortada mesele kalmaz. Yakmayın beyninizi boşuna
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın