banner851

banner955

KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇAĞRI

Afrin'den gelen şehit haberlerinin ardından "Evlerimize, iş yerlerimize Türk Bayrağı asalım" diyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısına uyan eşi Selvi Kılıçdaroğlu evinin balkonuna bayrak astı.

Gündem 02.03.2018, 19:24 03.03.2018, 16:31
1262

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde gazetecilere açıklamada bulundu. Zeytin Dalı Harekatı'nda 8 askerin şehit olduğunu, 13 askerin de yaralandığını belirten Kılıçdaroğlu, şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa dilerken vatandaşlara çağrıda bulunarak evlerine Türk Bayrakları asmalarını istedi.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"Şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz, milletimizin başı sağ olsun. Yaralılara şifalar diliyoruz. Bütün vatandaşlarımdan şunu yapmalarını istiyorum. Kahraman ordumuza güveniyoruz, terörle mücadele konusunda başarılı olacakları konusunda hiçbir şüphemiz yok. Şehitlerimizin tabutuna Türk bayrağı sarıyoruz. Bütün vatandaşlarım, şehitlerimizi ebedi istirahatgahlarına yolcu edinceye kadar evlerimize, bürolarımıza, iş yerlerimize Türk bayrağı asalım."

GENEL MERKEZE ASILDI
Bu açıklamanın ardından CHP Genel Merkezi'ne dev Türk bayrağı asıldı.

KILIÇDAROĞLU'NUN BAYRAK ÇAĞRISINA EŞİNDEN DESTEK
Kılıçdaroğlu'nun çağrısına eşi Selvi Kılıçdaroğlu da destek verdi. Selvi Kılıçdaroğlu, Çukurambar'daki evlerinin penceresine Türk bayrağı astı.
Bu arada Kemal Kılıçdaroğlu, gönderdiği kısa mesajlarla partililerden de ev ve iş yerlerine Türk bayrağı asmalarını istedi. (Kaynak: Haberler.com)

banner844
Yorumlar (13)
Yorumsuz.. 5 yıl önce
Yorumlara bakıyorum ve aklımdan iki kelime geçiyor.. " vayy beee" Türklüğü bize öğretiyorlar hani siz Osmanlı torunusunuz ya yanılıyorsunuz.siz Osmanlı'nın sadece dışarıda ekmek attığı kişilersiniz. Osmanlı kim siz kim.
Düzceli 5 yıl önce
Benim bayrağım hiç kalmadiki balkondan kilictaroglunun TÜRK olduğu ancakmi aklına gelmiş
Hacib 5 yıl önce
Türk siyasi tarihi ile ilgili bir cümlelik bilgisi olmayan meydanı boş bulup sallıyor.Arkadaş ben CHP'li falan değilim.Allah'tan korkun birilerine iftira atıyorsunuz.Allah huzurunda ispatlayamacağınız kelimeler ifade ediyorsunuz. Unutmayın.
TRABZON 5 yıl önce
Helal kılıcdaroğlu ..Teröristı Hacı Yolu Bekler Gibi Beklemedi Haburda ...sayın öcalan da demedi BAYRAK ASIN DİYOR ADAM SİZE
DOSTLAR diyarı 5 yıl önce
Allah belanızı Versin hepsinin aynısınız
Hale 5 yıl önce
Canım ya.bizim bayraklarımız.yıllardır.asılı.
Bayragin rengi 5 yıl önce
Bayragin rengini aldigi sehitlerimizin kani ve askerimize kursun sikan teroristlere destek olan bir chp. bu bayrak siyaseti samimi mi sizce. Milletin karni tok artik boyle seylere,turk bayragi sen soylemedende hep tepedeydi. Bisey uret chp
Bayrak 5 yıl önce
Haburdan getirilen teröristleri görmedinmi? Megri megri diye ağlayanları görmedinmi? Kırmızı halıyı Müslimin önüne seren Kılçtaroğlumuydu?Kürdistan paçavrasını asan kimdi?
Vatandaş 5 yıl önce
Şimdiye kadar aklınız neredeydi. Sakin sizin bu bayrak sevginiz 3 mart hilafetin ilgası bayramı olmasın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
kapalı