banner851

banner955

Kılınç, ekonomik krizi değerlendirdi.

Özel bir bankanın Düzce Şubesi açılışında açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Bülent Kılınç, dünya genelinde yaşanan ekonomik sorunu değerlendirdi.

Gündem 17.10.2008, 14:52
193
Kılınç, ekonomik krizi değerlendirdi.

Yeni Belediye Binası karşısında açılan özel bir bankanın şube açılışında protokolden bir çok isimin katılması dikkatlerden kaçmadı. Programa Vali Bülent Kılınç, İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar, TSO Başkanı Metin Büyük, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesi açıklamalarda bulunan Vali Bülent Kılınç, tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizin ülkeye yansımalarını değerlendirerek “Şu an tüm dünyayı etkileyen bir ekonomik krizin içinde yer alıyoruz. Ülkemizde bu durumdan ister istemez etkilendi. Ama bu şartlar altında hala banka şubeleri açılıyor ve faaliyetler hala devam ediyorsa ülkenin kriz ortamından az etkilendiğini göstermiştir. Bu şartlar altında birlik olarak ve ekonomik dengeyi sağlayarak yaşanan olumsuzluktan çok az zararla çıkabiliriz.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
12
açık