banner851

banner955

Kılınç'a Cumhurbaşkanı Gül'den teşekkür

Vali Bülent Kılınç'ın da Düzce'de uygulamaya koyduğu Türkiye Okuyor Kampanyasına Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den teşekkür geldi.

Gündem 08.04.2009, 19:10
201
Kılınç'a Cumhurbaşkanı Gül'den teşekkür

Ocak 2008'de tüm ülke gibi Düzce'de de Vali Bülent Kılınç'ın başlattığı Türkiye Okuyor Kampanyası kapsamında Kılınç'a Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den teşekkür geldi.

Teşekkür yazısında şu ifadelere yer verildi:

“Himayelerimizde, Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Bilişim Derneğinin iş birliğinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşların da katılımlarıyla Ocak 2008 tarihinde başlatılan Türkiye Okuyor Kampanyası, ülkemiz genelinde geniş kitlelerce kabul görerek devam etmektedir. Toplumumuzun her kesimine okuma alışkanlığının kazandırılması, bu alışkanlığın geliştirilmesi ve hızla yaygınlaşan bilgisayar kullanımının daha verimli hale getirilmesi ve hedefleri ile yola çıkılan bu kampanya çerçevesinde bugüne kadar yapılan çalışmalardan büyük bir memnuniyet duymaktayım. Türkiye Okuyor Kampanyası sayesinde ülkemizin bilgi toplumuna geçiş çalışmaları açısından büyük önem arz eden bilgisayar kullanımının yaygınlaştırılacağına ve bu vesile ile de çocuklarımızın bilgiye daha hızlı ve rahat ulaşacaklarına olan inancım tamdır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin bundan sonraki hayatlarında da bu bilgileri kullanacaklarına ve elde ettikleri bu bilgileri gelecek kuşaklara aktaracaklarına dair tereddütüm bulunmamaktadır. Bu gelişmeler ışığında, adı geçen kampanyanın aynı kararlılık ve duyarlılıkla devam ettirilmesi hususunun altını çizerken, Türkiye Okuyor Kampanyası’nın yürütülmesinde gösterdiğiniz üstün gayret ve örnek sayılabilecek nitelikteki uygulamalarınız için size ve şahsınızda kampanyanın başarıya ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Yorumlar (0)
28
kapalı