banner851

banner955

Kılınç'ın Yedigöller Gezisi

Düzce Valisi Bülent Kılınç, Düzce'deki basın mensuplarıyla birlikte Yedigöller'e giderek buradaki doğa harikalarını gezdi.

Gündem 13.11.2008, 18:49
197
Kılınç'ın Yedigöller Gezisi
banner1032

Düzce Valisi Bülent Kılınç, Yığılca Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak, Çevre ve Orman Müdürü Oğuz Bayezit ile Düzce'deki basın mensuplarıyla birlikte Yedigöl'e gitti. Buradaki doğa güzelliklerini yerinde görmek için bölgeye giden Vali Bülent Kılınç, İlk olarak Yığılca'ya giderek Yaylatepe Köy Konağının açılışını gerçekleştirdi.

Daha sonra Yedigöller'e hareket eden Kılınç, yol boyunca geçtiği yerler hakkında da bilgi almayı unutmadı. Yedigölleri'nde yerinde incelendiği gezide araçların çıkamadığı yerlere de yaya gidildi.

Gezi sırasında turizm konusunda açıklamalarda da bulunan Vali Bülent Kılınç, “Turizm konusunda ciddi yatırımlar yapılıyor. Düzce için turizm önemi de herkes tarafından biliniyor. Ama bu yerleri tanıtmamız gerekiyor. Yani turizme daha fazla ağırlık verip bu tarz yerleri tanıtmalıyız. Bu konuda da herkesin üzerine düşen görevi yapması gerekiyor.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
21
açık