banner851

banner614

Kılınç'tan Otomobil Satıcılarına destek

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeyle şehirdışına çıkan Düzce Otomobil Satıcıları Derneği'ni Vali Bülent Kılınç'ta ziyaret etti.

banner619
Gündem 27.01.2009, 13:35
206
Kılınç'tan Otomobil Satıcılarına destek

İçişleri Bakanlığı'nın ikinci el oto galerilerinin 2009 yılı mayıs ayının sonuna kadar yerleşim alanları dışında belirlenecek mekanlara taşınması için yayınladığı genelge doğrultusunda Düzce Otomobil Satıcıları Derneği de D-100 karayolu Küçük Sanayi Sitesi'nin bir bölümüne taşınmıştı. Vali Bülent Kılınç, derneğe giderek galericileri ziyaret etti.

Zor kullanmadan Düzce Otomobil Satıcıların Derneği'nin şehirdışına taşınmasının kendilerini sevindirdiğini söyleyen Vali Bülent Kılınç, “Böyle güzel bir ortamda bu tarz çalışmaların yapılması sevindiricidir. Bu hizmetin buraya gelmesini sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Burada bulunan yer sahiplerine de elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Böyle çalışmaların desteklenmesi gerekiyor.” dedi.

Vali Bülent Kılınç, pazar günleri de Düzce Otomobil Satıcıları Derneği'nin açık oto pazarı olduğunu ve bu pazarda bütün Düzceliler'in araçlarını ücret vermeden satabileceklerini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)