banner614

KISITLAMANIN İKİNCİ GÜNÜ

banner619

Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt genelinde cumartesi itibariyle uygulanmaya başlayan sokağa çıkma kısıtlamalarına dün gece itibariyle de devam edildi. Saat 22.00’dan 05.00’a kadar sokağa çıkmak kısıtlandı. Uygulama nedeniyle Düzce sokakları sessizliğe büründü.

Gündem 23.11.2020, 10:20
1481
KISITLAMANIN İKİNCİ GÜNÜ
banner785

COVİD-19 salgını ile mücadelede salgının yayılımını önlemek amacıyla, yurt genelinde hafta sonlarını kapsayacak şekilde getirilen sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasına dün gece de devam edildi.

Saat 20.00 itibariyle başlayan kısıtlama nedeniyle Düzce sokakları sessizliğe büründü.

Düzce Emniyetine bağlı ekipler gece boyu denetim faaliyetlerini sürdürdü. Kısıtlamayı ihlal eden az sayıdaki vatandaşa da cezai işlem uygulandı.

Düzce Valiliği resmi sosyal medya hesaplarından kısıtlama saatlerindeki Düzce’den fotoğraflar paylaşılarak, “Cadde ve sokaklarımızdan an itibariyle kareler. Salgınla mücadeleyi tedbir ve kısıtlamalara uyarak hep birlikte başaracağız. Hayat Eve Sığar. Teşekkürler Düzce” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (2)
VATANDAŞ 2 ay önce
HEPSİ ACİLDE ÇÜNKÜ
hamza 2 ay önce
Bazi is yerleri marketler sabah 8nde hepsi kapali sanirim yasak saat 10 da bitiyor zannediyorlar su kadar basit isi bile halka duzgun anlatamadilar yazik degil mi insanlar ekmek kazaniyor
14°
kapalı