banner851

banner614

KIŞLIK KIYAFET YARDIMI YAPILDI

banner619

Temmuz ayında yaşanan sel afetinin vurduğu Cumayeri’nin Avlayan Köyü’nde bulunan İlhami Reyhan İlk ve Orta Okulu öğrencilerine “Tebessüm Derneği” kışlık kıyafet yardımı yapıldı.

banner846
Gündem 15.11.2019, 13:47 15.11.2019, 17:40
643
banner844

Cumayeri’nde geçtiğimiz temmuz ayında yaşanan sel felaketinin izleri silinmeye çalışılırken, yardımlar da devam ediyor.  
Düzce’de 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren Tebessüm Derneği soğuk kış ayları öncesi yürek ısıtan bir yardıma imza attı. Sel ve heyelan afetinden etkilenen Cumayeri’nin Avlayan Köyü’ndeki İlhami Reyhan İlk ve Orta Okulu öğrencilerine kışlık kıyafet ve kırtasiye desteğinde bulunuldu.

Tebessüm Derneği öncülüğünde Cumayeri Kaymakamlığı, Cumayeri Belediyesi ve Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle “Kış Üşütür, Siz Isıtın” sloganı gerçekleştirilen yardım etkinliğinde sel bölgesinde zarar gören 100 çocuğa kışlık kıyafet yardımları ulaştırıldı.


Öğrencilere ayakkabı, mont ve bot gibi çeşitli kışlık giyeceklerin yanı sıra kırtasiye malzemeleri bizzat Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Yıldız ile Tebessüm Derneği üyeleri tarafından teslim edildi.

 
Yorumlar (1)
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Belediye başkanım Koloğlu öyle mütevazidir ki bunu size anlatamam. Kendisiyle yıllar önce bir mevlitte tanıştık kalktı bana pilav getirdi. O zamanlar başkan değildi. Bunu sonradan öğrendim. Böyle halk adamları olmalı başımızda.
19°
açık