banner851

banner614

Kızılay'dan eğitime anlamlı destek

Kızılay Düzce Genç Gönüllüleri tarafından yürütülen “Kitap Kampanyası” kapsamında Paşa Ormanı İlköğretim Okulu'na yardımda bulunuldu.

banner619
Gündem 17.04.2009, 17:16
207
Kızılay'dan eğitime anlamlı destek

Kızılay Kan Merkezi Düzce Şubesi, kan alımlarının yanında yardım kampanyalarına da devam ediyor. Bugün de Kızılay Düzce Genç Gönüllüleri tarafından yürütülen “Kitap Kampanyası” kapsamında Paşa Ormanı İlköğretim Okulu'na 5 adet sınıf düzeyine göre sınıf kıtaplığı serisi, 3 adet 100 temel eser, populer tarih seti, popüler bilim seti, 2. kademe 3 adet tarih atlası, 2. kademe 3 adet coğrafya  atlası ve 4 adet birinci kademe atlas seti hediye edildi.

Düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Kızılay Şube Başkanı Kemal Demir, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime destek vereceklerini söyledi. Demir, Kızılay olarak çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini de dile getirdi.

Yapılan yardımdan dolayı Kızılay'a teşekkür eden Okul Müdürü Emrullah Karaca da yardım sayesinde öğrencilerin derslerine daha iyi hazırlanabilme imkanı bulabileceklerini ifade etti.

Programda ayrıca Paşa Ormanı Köyü'nden Kızılay'a kan bağışlayan vatandaşlara teşekkür belgeleri de verildi.

banner844
Yorumlar (0)