banner851

banner614

KOLOĞLU KIZINI EVLENDİRDİ

banner619

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun kızı Esra ile Cumayeri Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Akdeniz’in oğlu Yekta, düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. Genç çiftin düğün töreni Düzce siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

banner846
Gündem 09.08.2020, 11:35 09.08.2020, 11:51
6042
KOLOĞLU KIZINI EVLENDİRDİ
banner844

Düzenlenen düğün törenine MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Belediye Başkanları, siyasiler, İşadamları ve çok sayıda davetli katıldı. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Başkan Yardımcısı Ahmet Akdeniz, gelen misafirleri düğünün yapıldığı kır bahçesinin kapısında karşılarken, tören boyunca genç çiftin mutlu oldukları görüldü.

Esra ve Yekta Akdeniz çiftinin nikâhlarını Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan kıyarken, nikâh şahitliklerini ise MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptı.

Öncü Medya Grubu Olarak Esra ve Yekta çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Vatandas 7 ay önce
Cocuklugumdan beri turkiyede degismeyen insan siniflandirimasi.parasi olan mevkisi Diplomandin olan Bal kaymak medya gosterir.Bu kesimlerde kendilerini gostermeden mutlu olamiyorlar.
... 11 ay önce
Olağanüstü maske
paranın gücü 11 ay önce
oturanlara bakıyodum da sosyal mesafe maske sıfır hani nerde önlemler. zenginlere bulaşmıyormu. evlenen ciftlere bir ömür boyu mutluluklar.
Harbici 11 ay önce
Allah mesut bahtiyar etsin.Hayırlı,uğurlu olsun.
24°
kapalı