banner851

banner614

Komşu Köyün Delisi beğenildi

banner619

Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Şehir Tiyatrosunun hazırlamış olduğu "Komşu köyün delisi" adlı oyun Gençlik merkezinde basına mensuplarının beğenisine sunuldu.

banner846
Gündem 17.03.2010, 20:38
138
Komşu Köyün Delisi beğenildi
banner844

Düzce belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü bünyesinde bulunan şehir tiyatrosunun hazırladığı komşu köyün delisi isimli oyun sahnelendi, Oyunu seyretmeye Basın Mensuplarının yanı sıra Başkan Yardımcısı Vahap Demirel ve Kültür Müdürü vekili Bilal Aydemir de izledi. Yaklaşık 5 aydır çalışılan oyunu ilk izleyen basın mensupları, oyunu başarılı bularak tam not verdi.
Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Şehir Tiyatroları tarafından 20 kişilik kadro ile 5 aydır hazırlanan "Komşu köyün delisi isimli oyun Önümüzdeki haftadan itibaren her Salı akşamı sahnelenecek ve oyunu Düzceliler ücretsiz izleyebilecekler. 2 perdelik Komedi olan "Komşu köyün delisi" adlı oyunun yönetmeni ve aynı zamanda Şehir Tiyatroları sorumlusu Selçuk Develi oyun için uzun süredir çalıştıklarını ve önümüzdeki Salıdan itibaren ücretsiz olarak sergileneceğini belirterek; "5 aylık prova döneminin ardından basın mensuplarına oyunumuzu sergiledik. Önümüzdeki hafta da Düzcelilere kapılarımızı açacağız ve tüm tiyatro severleri bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu