banner851

banner614

Kontenjan Meclis üyeliğinden Müdürlüğe

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın kontenjanından Belediye Meclis üyesi olan Sadık Buğra Toker, Yeypaş Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

banner619
Gündem 06.05.2009, 18:27
312
Kontenjan Meclis üyeliğinden Müdürlüğe

Özellikle Belediye Başkanı Mehmet Keleş zamanında adından sıkça sözettiren Yeypaş'ta bir gelişme daha yaşandı. 29 Mart Yerel Seçimleri'nde İsmail Bayram'ın belediye meclisi üyesi listesinde kontenjanda yer alan ve Bayram'ın Düzce Belediye Başkanı seçilmesi ile birlikte belediye meclisi üyesi olan Sadık Buğra Toker'e belediyede yeni bir görev daha verildi.

AK Parti'li Belediye Meclis Üyesi Sadık Buğra Toker, Belediye'nin şirketlerinden biri olan Yeypaş'ta genel müdür olarak görev almaya başladı. Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde belediyenin diğer bir şirketi olan İntaş'ta Belediye Meclis Üyesi Dursun Ay'ın genel müdürlük görevine getirildiği bilinirken Yeypaş'ta ilk kez bir belediye meclis üyesinin genel müdürlük görevini üstlendiği öğrenildi. Diğer taraftan Toker'in yeni görevinden 3 bin ila 3 bin 500 TL arası bir maaş alacağı konuşuluyor.

Yorumlar (0)