banner851

banner614

KONTROLLER ARTIRILDI

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir merkezinin muhtelif noktalarında usulsüz kaldırım işgaline karşı denetimlerini artırdı.

banner846
Gündem 11.03.2020, 18:03
4031
KONTROLLER ARTIRILDI
banner844
banner785

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir merkezinin muhtelif noktalarında usulsüz kaldırım işgaline karşı denetimlerini artırdı.

Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin esnafın mevzuat dışı kaldırım ve yasak alan işgaline karşı denetimleri Saatçigil  ve Aydınpınar Caddesi üzerinde devam etti.

Cadde üzerindeki dükkan sahiplerini, duba, bayrak ve benzeri reklam araçlarının yaya kaldırımlarından kaldırılması konusunda uyarırken yasak olan alanları işgal eden reklam panolarının tekrar tespit edilmesi halinde cezai yaptırım uygulanacağı belirtti.

Zabıta ekipleri, sorumluluğu altında bulunan alanlarda denetim çalışmalarına düzenli olarak devam edecek.

Yorumlar (22)
genclik 1 yıl önce
AYAKKABICILAR CARSISI REZİLLİK ORAYA Bİ EL ATIN LÜTFEN
Düzcem 1 yıl önce
Kervan da galeri ve oto kiralamacıların arabaları kaldırımda hep onları gören yokmu
Eran 1 yıl önce
Ilk önce bağlantı yolunu kapatik onur güruha retegar yeri açtılar tırafiğin ıçine ettiler bununla ilgilensinler yolu sattılar
AYIRIMCILIK OLMADAN YAPIL 1 yıl önce
ZABITA AYIRIM YAPMADAN GEREĞİNİ YAPMALIDIR YOKSA KİMSE KURAL TANIMIYOR, İŞİN İÇİNE AYIRIMCILIK GİRİNCE İNATLAŞMA DAN DOĞAN KASITLI PARKLAR DA OLUYOR. ZABITA İŞİ SIKI TUTMALI.
cedidiyeli 1 yıl önce
siz birde gösterişli tic.tin yolunu görün.Mahallemze giremiyoruz.Adam yolu kendi mülkü gibi kullanıyor.Çekme mesafesini kapatmış..Nerden bu torpil
selim 1 yıl önce
çokşükür
vatandaş 1 yıl önce
Dalyan balıkçılıkla akdoğan kırtasiye arasında balıkçının çiçek saksıları var madem adalet kalkınma partisi adaletli olda onlarıda kaldırttır oradan kırtasiye desen yola kadar malzeme diziyor zaten sokak dar iki araç mümkün değil geçemiyor.
levent 1 yıl önce
bolu cadddesı adam motorsıkletleri dizmış yıllardan beri hemde yola
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık