banner851

banner955

KONURALP’TE ASFALT ÇALIŞMASINA BAŞLANDI

Düzce Belediyesi, şehrin dört bir yanında başlattığı asfalt atağı aralıksız devam ediyor. Fen İşleri, Konuralp bölgesindeki yolları daha konforlu ve güvenli hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Gündem 21.09.2022, 15:15 21.09.2022, 15:11
1250
banner1032

2022 yılına asfalt atağı ile başlayan Düzce Belediyesi, dur durak bilmeden Düzce’yi daha konforlu yol ağı ile örmek için asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

 Şehir merkezinde trafik akışının yoğun olduğu ve alt yapısı tamamlanan yolların asfaltlanmasını sağlayan Düzce Belediyesi son olarak Konuralp bölgesindeki mahallelerde çalışma başlattı.


Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt serim ekipleri, ilk olarak Mergiç Mahallesinde bulunan yolları asfaltladıktan sonra Konuralp Şehit Hüseyin Kıl Mahallesine geçerek ilk etapta 1,5 kilometrelik yolu asfaltlamaya başladı.


Geçtiğimiz günlerde genişletilen mahalle yollarını asfaltlayan ekipler, Konuralp’te vatandaşları yollar ile buluşturacak.

Öncü Haber / İHA

Yorumlar (3)
Fatih meydan 1 hafta önce
20 senedir asfaltlanmayan kurukavak karatvuk yolu yine mi baska bahara kalicak.cilimliyi akcakocaya baglayan yol tarla yolu gorunuyor diye yinemi yapilmicak...
Allah buyuk biz hakkimizi helal etmiyoruz.bu dunyanin ahireti var.yetkililere vicdani olana o yola bi bakilmasini rica ediyoruz yillardir...
Düzceli 2 hafta önce
Ela Bahriye Oral Bulvarı ne zaman yenilenecek acaba? İnsan arabayla giderken taş düşürüyor.
rasım 2 hafta önce
tek anlamadığım şey yaz bıterken okul yol yapılır
26
kapalı