banner851

banner614

KONURALP’TE SORUN GİDERİLİYOR

banner619

Merkeze bağlı Konuralp Mahallesi’nin çarşı olarak anılan bölgesinde 1 ay önce yaşanan su borusu patlağının ardından kazılan yerin üzerini toprakla kapatan Düzce Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin bir daha sokağa uğramaması tepkiye neden olmuştu. Öncü Haber aracılığıyla ‘Hizmet alamıyoruz’ diyerek Düzce Belediyesi’ni eleştiren esnafın serzenişinden 1 gün sonra ekipler soluğu arıza olan yerde aldı.

banner846
Gündem 14.11.2019, 15:20 14.11.2019, 19:40
1016
banner844

Düzce’de bir sorun daha haberlere konu olduktan sonra giderildi.

Merkeze bağlı Konuralp Mahallesi’nde belediye hizmetinden yeterince yararlanamadıklarını savunan esnaflar, son olarak patlayan su borusu nedeniyle kazılan yerin toprakla örtülüp bırakılmasına isyan etmişti. Tam işyerinin önünde yaşanan arızanın haftalardır giderilmemesine tepki gösteren balıkçı esnafı Tuncay Sevinç, çalmadık kapı bırakmadığını ancak yine de sorunun çözülmediğinden dert yanmıştı.Mahallenin çarşı olarak bilinen bölgesinde kepenk açan esnafların alt ve üst yapıda kalıcı çözüm istediği Düzce Belediyesi, haberimizin ardından çalışmalara başladı.

1 ay önce su borusu patlağı nedeniyle kazdıkları yeri toprakla kapatıp bir daha uğramayan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, alanda arızayı gidermek ve üzerini kaldırım taşıyla kapatmak için hummalı bir çalışma gerçekleştirirken, esnaflar uzun süredir devam eden sorunun giderilecek olmasının mutluluğunu yaşıyor.  

Yorumlar (14)
Yazık 2 yıl önce
Daha en güzel günleriniz konuralpte oturacak yer bulamayacaksınız konuralp mahale olsun dıyenlerın hepsi kactı zaten onlar konuralpli degıldı menfatcılardı yazık
Konuralpli 2 yıl önce
Ah nerede o eski konuralp şimdi pislık getırıyor buranın mahale olması için calışanların iki yakası bir araya gelmez sadece yönetenler degıl o işte parmagı olanlarda dahil şimdi 3 - 5 kişi öyle oturursunuz herkes konuralpten kactı gözünüz aydın konuralpliler yazık
kılık kıyafet 2 yıl önce
bu ne arkadaş,sivil kıyafetle iş yapmak,bi düzen tutturamadık.belediye personeli hep böyle,çeki düzen verin kendinize artık.
Konuralp li 2 yıl önce
Tabela ile ne alaka kuruyosun ki
Tuncay 2 yıl önce
Ben o tabelanın vergisini veriyorum siz kimsiniz ben konuralp halkı için konuştum tamam
Ben o tabelanın vergisini 2 yıl önce
Tuncay
Üskübü 2 yıl önce
Sulama kanalı kanalizasyon gibi rezil durumda
Yollar içler acısı. O yolu yaptıranların yatacak yeri yok.
Bir tane çocuklar icin park yok
Gençler icin spor alanı yok
Caminin altındaki çay ocağını kapatma peşindeler.
İlkokulun yolu yok büyük tehlike altında servisler.
Diğer okulların sorunları çok.
Yıkılan yerler harabe olarak bırakılmış.
Türbe yarım bırakılmış hamam yarım bırakılmış.
Alkollü mekanların sayısı artmış mahalle içlerine kadar girmiş.
Üniversite yolu ve altyapısı yeterli değil. Oraya o genişlikte yol yapmak kimin aklına gelmiş. Nasıl bir zihniyet.
Ve igrenç ötesi olan yüksek binalar.
Düzeliyormuş , hadi ordan
... 2 yıl önce
Kaldırımı yapılırken kaldırıma taşmış o balıkçı tabelasını neden kaldırmamış esnaf. Dün hak hukuktan bahseden bugün işgal ettiği kaldırımdaki tabelayı da söksün madem.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
az bulutlu