banner851

banner614

Kooperatif yetkilileri toplantıya katılmadı.

Zor bir süreç geçiren Fiskobirlik'te yaşanan sorunlara yenileri eklenmeye devam ediyor. Dün yapılan Batı Karadeniz Bölgesi toplantısına kooperatif yetkililerinin katılmadığı öğrenildi.

banner619
Gündem 06.06.2009, 15:18
183
Kooperatif yetkilileri toplantıya katılmadı.

Son zamanlarda yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Fiskobirliğin sorunlar zinciri çoğalmaya devam ediyor. Birlikte, dün yapılan toplantılara artık kooperatif üyeleri de katılmıyor. Fiskobirlik yönetiminde bulunan Düzce Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alemdaroğlu, Gölyaka Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Akkaya, Gümüşova Yönetim Kurulu Başkanı Musa Kandemir, Çilimli Yönetim Kurulu Başkanı Musa Özkan, Yığılca Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldız ve Konuralp Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Sevgeç'in imzasıyla yapılan yazılı açıklamada kooperatifin sergilediği davranışa tepki vardı. Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Batı Karadeniz Bölgesi'nde 05.06.2009 günü Fiskobirliğin genel durumunu görüşmek ve tartışmak üzere istişare toplantısı yapılmasına karar verilmiştir. Sorunlarımızın çok ağır ve acil çözüm beklemesine rağmen davet edilen kooperatif yetkililerinin toplantıya gelmemesi bizi derinden üzmüştür. Bu toplantı neticesinde bu ağır ve acil sorunların altından mevcut yönetimin kalkmasının zor olduğu paylaşılmıştır. Bütün sorumlulardan Fiskobirliğe gerekli duyarlılığı göstermesini bekliyoruz. 71 yıllık Birliğimizin bu sorunları çözecek projeler üretebileceğine yürekten inanıyoruz.”

banner844
Yorumlar (0)