banner851

banner955

KORONAVİRÜS MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Vali Cevdet Atay’ın koronavirüs mesaisi aralıksız devam ediyor. Vali Atay ve beraberindeki heyetin “Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan denetimleri Aziziye Mahallesi Pazaryeri ile devam etti.

Gündem 27.08.2020, 15:34 27.08.2020, 15:45
1173
KORONAVİRÜS MESAİSİ DEVAM EDİYOR

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda, Vali Cevdet Atay’ın öncülüğünde kontrollü sosyal hayat döneminde “Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan denetimler Düzce genelinde devam ediyor.

Vali Atay, denetim için bugün yine sokaklardaydı. Aziziye Mahallesi Pazaryeri’ni ziyaret eden Atay, pazaryerini denetledi, pazaryeri esnafı ve vatandaşları kurallara uymaları konusunda uyardı.

Denetime İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, 112, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE), Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri de katıldı. Vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve temizlik hatırlatması yapılarak, broşür ve maske dağıtımı gerçekleştirildi.

Atay, pazaryerinde yaptığı açıklamada “Hemşehrilerimiz büyük oranda maske kullanımına dikkat ediyor, bu bilinçle devam etmemiz gerekiyor. Rehavete kapılmadan tedbirlere uyalım, salgının yayılmasına izin vermeyelim. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak salgınla mücadelede başarılı olacağız” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
Osman 2 yıl önce
Memleketimizde bazı işler düzgün, hakkaniyetli, adam gibi yürüsün diye gayret gösteren bir bu adam var. Düzceli desen avanta peşinde.
tek vatan 2 yıl önce
halkında denetleyeni olsa keşke esnaf maske takın diye uyariyo ama o kadar duyarsiz insanlar varki takmamakta direniyorlar.... vakalar yukleseliyo okullar böyle bir ortamda nasıl açılcak nasıl çocukları gondericez bilemiyorum ,lütfen herkez üstüne düşen sorumluluğu yapsin
15
açık