banner851

banner614

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Atay’ın sağlık durumunda herhangi bir olumsuzluk olmadığı öğrenilirken evinde karantina sürecine başlandı.

banner619
Gündem 17.11.2020, 11:07 17.11.2020, 11:47
7362
KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Düzce Valiliği, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Valilik’ten yapılan açıklamada, “Valimiz Sayın Cevdet Atay'ın, Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Doktorların tavsiyesi üzerine, Sayın Valimizin tedavisi evde devam etmektedir. Sağlık durumunda herhangi bir olumsuzluk yoktur” ifadelerine yer verildi.

Koronavirüse yakalanması üzerine Vali Atay da sosyal medya üzerinden bir açıklama yayımlayarak Düzceliler’i kurallara uymaları noktasında bir kez daha uyardı.

Vali Atay, açıklamasında, “Kıymetli Düzceliler, yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Durumum iyi herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız süreci evde geçirmemi uygun gördü. Vatandaşlarımızdan kurallara riayet etmelerini özellikle istiyorum. Dualarınızı bekliyorum” cümlelerine yer verdi.

“BU İŞİN ŞAKASI YOK!” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz pazar günü Kasım Aktaş Ortaokulu temel atma törenine katılan Vali Atay, “Bu işin şakası yok!” diyerek hastalığın tehlikesine dikkat çekmiş ve “Dünyada etkisini sürdüren bu hastalık, ülkemizi ve şehrimizi tehdit etmeye devam ediyor. Burada bizi ilgilendiren, bizim şehrimiz. Ben Düzceli vatandaşlarımızın ilk zamanlarda gösterdikleri duyarlılığı, aynı şekilde göstermelerini rica ediyorum. Yani arkadaşlar, sevgili Düzceliler; sevdikleriniz için, lütfen bu hastalıktan kendinizi koruyun. Maskenizi takın ve kalabalık ortamlara girmekten sakının. Toplu taşımada da lütfen çok kalabalık araçlara binmeyin. Özellikle yaşlılarımız, lütfen kendilerini korusunlar. Bu işin şakası yok” demişti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (18)
Frt 11 ay önce
Soru şu olmali: maske ve mesafe denetimlerini yaptıran makamda ki vali bunlara uymadımi ki virüs kaptı.uyduysa etkisi şüpheli bir durumdan dolayı vatandaşa ceza kesilmesi doğru mu
Cemile 11 ay önce
Çok geçmiş olsun. Şifa Allahtan
Hüseyin çakar 11 ay önce
Geçmiş olsun sayın valaim.
Kuzey yıldızı 11 ay önce
Gecmiş olsun sayın Valim gönlü güzel insan
Düzceli 11 ay önce
Öncelikle Sayın Valimize Şifalar Diliyorum. InşAllah tez zamanda iyileşirler.. Ayrıca değinmem gerekir ki ; okullar, marketler, avmler, restaurant ve kafelerde denetim artmalı. Kapalı ortamlar kış aylarında çok yoğun ve içiçe. Dükkanlar kapıdan satış yapılmalı. Bununla beraber belediyeler ve valilik lutfen maske dağıtmasın. Görünen o ki rant peşine girilebiliyor yalniz ilk önce makam sahiplerimiz hastaliga yakalaniyor. Lutfen dikkat edelim. Tekrar sifa diliyor, iyi gunler dilerim..
adamın teki 11 ay önce
Geçmiş olsun sayın valim. Umarım valilikteki sigara dumanından bulaşmamıştır. Ne güzel atasözlerimiz var ama yazmayım.
Osman 11 ay önce
Çok geçmiş olsun. Düzceli de hala gevşek takılmaya devam ediyor.
Ramazan 11 ay önce
Kontrolü öncelikle yöneticiler kendileri uyacak, sonrasında vatandaşlar uyacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın