banner851

banner614

KÖY YOLLARI KAR NEDENİYLE KAPANDI!

Dün gece saatlerinden itibaren aralıksız yağan kar yağışı bir kez daha ulaşımı vurdu. Yoğun kar yağışı nedeniyle Düzce'de 78 köy yolu ulaşıma kapandı.

banner619
Gündem 16.12.2016, 09:26 16.12.2016, 11:22
6153
KÖY YOLLARI KAR NEDENİYLE KAPANDI!

Geldi, geliyor derken bir yağdı, pir yağdı. Düzce'de 3 gündür etkili olan kar yağışı gece saatlerinde şiddetini arttırdı. Kısa sürede Düzce'yi beyaz örtüyle kaplayan kardan köy yolları da nasibini aldı. Henüz bir gün önce ulaşıma tekrar açılan köy yolları ile birlikte 78 köy yolu ulaşıma geçit vermedi.

Merkezde 13, Akçakoca'da , Cumayeri'nde 7, Çilimli'de 2, Gölyaka'da 4, Gümüşova'da 2, Kaynaşlı'da 9 ve Yığılca'da 24 köy yolu yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.

Gece saatlerinden itibaren Düzce İl Özel İdaresi'ne bağlı ekipler tarafından yolların tekrar ulaşıma açılması için aralıksız şekilde çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi.


Yorumlar (11)
Gözlemci 5 yıl önce
Yapılan yorumlara bakıyorumda bunun hükümetle alakası yok... Kimi Audi den bahsediyo kimi belediyeden... Kapanan yollar Köy yolları ve bu durum İl Özel idaresine düşüyor.. Aralıksız gece gündüz demeden çalışan personeller var... Ama bizim insanınız yere 5cm kar düşünce yollar kapandı diye yırtınıyo gerçekten kapanan yollar açılamıyor... Yalan yalnış ihbar vererek İşlerini aksatıyorlar Özel İdarenin... ( Hasta ,Hamile vb. ) Kimse kimsenin Hakkını yemesin Özel İdare gibi çalışan yok düzcede bu yıllardır böylee...
d 5 yıl önce
bu kadarmı cahil olunur arkadaş bld başanının audiyle gezmesinin ne alakası vart kar yağmasının yolların kapanmasının bu doğal bi yağış hadi şimid il özel iadere açsın yolları o çok bilmiş akp il başkanı açsın yolları
Köylü 5 yıl önce
Basarili çalışmalarından dolayı il özel idaresi ekiplerine ve müdürlerine tesekkur ederim.
vatandaş 5 yıl önce
Arkadaş yorum yaparken biraz insaflı olun, kendi evinin yolunu açmayan kişiler camdan bakıp yorum yapıyor Özel idare bütün ekiplerle mücadelede ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.DEVLETE ZEVAL VERMESİN MEVLAM.
Burak 5 yıl önce
Allah bizi affetsin ama şu Düzceye kar yağacak diye korkuyoruz artık.
Düzceli 5 yıl önce
Belediye baskani lüks Audi ile gezsin ama belediyeye kar küreme araci almasin böyle baskanlari AK PARTI ye YA KIS MI YOR
düzceliye 5 yıl önce
cahil cahil konuşma, köy yollarını belediye değil, il özel idaresi açar, onunda başarılı genel sekreterini senin gibi düşünenler gönderdiği için elbette kapalı olur köy yolları,
kurukavaklı 5 yıl önce
karyağışının ençok yağdıköylerden ve uluşım güçlüğü çekildi bölgedir küpler karatavuk kırkarman
Murat 5 yıl önce
köylerdekilere Allah yardım etsin,mahalleler bile kapalı,tek bir temizleme aracı dahi ortalıkta yok,her sene kar yağdımı yaşanan rezalet.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın