banner614

KÖYLÜLER YOL KAPATTI!

banner619

Çilimli'ye bağlı Yeni Vakıf köyü sakinleri yollarının bozuk olmasına ve yetkililerin konuya duyarsız kalmasına tepki göstermek için yol kapatma eylemi yaptılar.

banner846
Gündem 31.07.2015, 14:51
13081
KÖYLÜLER YOL KAPATTI!
banner844
Çilimli'ye bağlı Yeni Vakıf köyü sakinleri isyan etti. Köylüleri isyan ettiren ise 6 aydır 400 metrelik yolun asfaltlanmaması ve yolu kullanan araçların sebep olduğu tozdan dolayı gündelik işlerinin olumsuz etkilenmeleri oldu.


Köylüler yolu masa ve levhalarlar trafiğe kapatarak yetkililere seslerini duyurmak istediler. Konuyla ilgili yetkililere ulaşmaya çalıştıklarını fakat sonuç alamadıklarını dile getirdiler. Düzce İl Özel İdaresi yetkililerin sorunlarıyla ilgili kendilerine ‘Siz 2 milletvekili çıkarttınız onlar yapamadı mı işinizi?’ şeklinde yanıt verdiğini iddia eden köy sakinleri, çözüm bulunmazsa yolu kapalı tutacaklarını kaydettiler.


Köy halkı, evlerinde ve iş yerlerinde tozdan dolayı günlük hayatlarındaki sıradan işlerini bile yapamadıklarını söyledi. 

Yaşadıkları olumsuzları Jandarma ekiplerine de aktaran köylüler Jandarma ekiplerinden yaptıklarının yasal olmadığını haklarını yanlış yolla aradıkları yanıtı aldı. 

Köylüler sorunlarının en kısa zamanda çözüleceğine dair söz aldı. 

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (30)
Düzceli8167 6 yıl önce
SİZİNKİLER OTOBAN BE YAV. AKP YE %65 OY ÇIKAN YIĞILCA KIRIK KÖYUNE BAKIN SİZ.ARTI 600 HANE
yolu kullanan 6 yıl önce
Çevre yolunun tamamlanması, hem bu güzargahı hem de en önemlisi d100 karayolunu rahatlatır kanaatindeyim
yolu kullanan 6 yıl önce
Bu yolu bu hale getiran en temel sebeb altarnatif bir çevre yolu olarak kullanılması alt yapı da malum tonajlı araçlar için uygun değil yeni asfatlama yapılsa dahi yine aynı şekilde bozulacak düzceye lazım?olan ve yarıda kalan kaynaşlı çilimli
nE GÜZEL 6 yıl önce
Bence bu iş güzelmiş.Erken seçimde oyunuzu ful AKP ye verirsiniz yolunuz bir daha yapılmaz.İş uykular yeni vakıf.
kararan dünyamız. 6 yıl önce
Hamdolsun millet yeni yeni anlamaya başladı 2023 e kadarda hamdolsun herşeyi çözer bu millet hamdolsun.
Pompaci 6 yıl önce
Ya tum suç ak partinin mi?halkın suçu yokmu ? Ne demis hırsız hadi ben suçluyum da soyulanindami hiç suçu yok vakıfa haktır hak
düzceli 81 6 yıl önce
Samandere köyü şelalesiyle turistik yer olduğu halde hala yol yapılmadı
il özel idare 6 yıl önce
tozan duyuyon mu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık