banner851

banner614

KURAL TANIMAZLIKTA SON NOKTA!

banner619

Düzce'de 4 kişi bindikleri seyir halindeki motosiklet üzerinde akrobatik hareketler yaparak trafikte ilerleyen sürücü yürekleri ağza getirdi.

banner846
Gündem 24.09.2019, 13:43 24.09.2019, 14:31
1915
banner844

Olay, geçtiğimiz günlerde Düzce-Yığılca karayolu üzerinde meydana geldi. Sadece iki kişinin binmesi gereken motosikletle 4 gencin yolculuk ettiğini görenler gözlerine inanamadı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. Hepsi kasksız olan sürücü ve yolcuların zaman zaman yaptıkları tehlikeli hareketlerle hem trafiği hem de kendi hayatlarını tehlikeye atması  görüntülere yansıdı. Motosikletin ön kısmını havaya kaldırarak metrelerce bu şekilde ilerleyen sürücünün bu yürekleri ağza getiren akrobatik hareketi sırasında arkasındaki 3 arkadaşının düşmemek için birbirlerine sık sıkı tutunduğu görüldü. 4 gencin bu anlarda kendilerini görüntüleyen vatandaşın kamerasına gülümseyerek poz vermesi ile 'Pes' dedirtti. 

Kaydettiği bu görüntüleri Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderen vatandaş, "Yığılca yolunda giderken araçtan çektim. Yazık, günah yani beni görünce hala yapmaya devam ettiler." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
İhbar eden 2 yıl önce
İhbarcı cigerin yetso kimliğini belli et
İhbarcı 2 yıl önce
Hakan arslan alsınlar el koysunlar ehliyet falan ceza bakalım yapıyo mu daha
Fenasi kerim 2 yıl önce
Beynini sevdimin manyakarı sizi
VATANDAŞ 2 yıl önce
soruşturma başlatıldı mı ? 155 i de arasaydınız keşke
İhbar 2 yıl önce
Adı hakan alsın polisler yazsın cezayi
tehlikeli ama 2 yıl önce
Helal olsun takdir ettim.
Yığılcalı 2 yıl önce
Mevki neresi?