banner851

banner614

KURALLARA UYMAYANLARA PARA CEZASI KESİLDİ

banner619

Düzce Genelinde Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında tüm ekipler sahaya indi. Polis, Jandarma ve Zabıta ekipleri, il genelinde geniş kapsamlı denetim yaptı. Denetimlerde, kurallara uymayan vatandaşlara İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararınca idari para cezası uygulandı.

banner846
Gündem 18.04.2021, 11:27 19.04.2021, 17:19
4079
banner844

Düzce’de Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele çalışmaları devam ediyor. Yurt genelinde alınan tüm tedbir ve kurallara rağmen artan vaka sayılarının önüne geçilemezken, İçişleri Bakanlığı tarafından Kısmi Kapanma döneminde getirilen Dinamik Denetim Modeli Genelgesi kapsamında Düzce genelinde Yoğunlaştırılmış Tematik Denetimler gerçekleştirildi.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın koordinesinde gerçekleştirilen denetimlerde Jandarma, Polis ve Zabıta ekipleri sahaya inerek, kısıtlamalardan muaf tutulan işyerleri, şehrin giriş - çıkışları ve çiftçilerin çiftçi izin belgeleri ile vatandaşların sokağa çıkma izin belgeleri kontrol edildi.

Yapılan denetimlerde, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden birçok kişiye Düzce İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına göre idari para cezası uygulandı. Denetimlerin artarak devam edeceği öğrenilirken, vatandaşların gerekli olmadıkça sokağa çıkmamaları istendi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (12)
Düzce’nin sesi 3 ay önce
Peki madem bu pandemi döneminde hiç bir işi olmadığı halde esnaf odalarından alınan (filanca kopartacı,filanca motor bakımcısı veya A firmasında çalışıp B firmasında çalışıyor diye sahte düzenlenen belgeyle gezenler ne olacak?
Yılmaz 3 ay önce
Anlamadığım bişey var bu virüs sadece tatil günlerimi bulaşıyo
Emin 3 ay önce
Sayın valimiz sivil gezen görevli olmayan ailesi ile iftara giden polislerede ceza varmı
Zabır 3 ay önce
Hız denemesi yapanlara ve son ses müzik dinleyenlere yaradı başka bişey değil...darıcı mh otogar bağlantı yolu tecrübesi ile sabittir
Çilimli 3 ay önce
Çilimlide motorcumu ararsın dirift yapanmı kimse duymaz şuan arabayla marketten gelen bile var arabayla iftara gidip gelende var yasak kime bilelim adama göre muamelemi
Düzceli.. 3 ay önce
Düzce'de 10 kişinin 8 inin bir ayağı köyde veya ilçede.. Hani derler ya, " kahve bahane sohbet şahane " .. Tabi bu kısıtlamaların maddi getirisi de ona benzemiş..
Düzceli.. 3 ay önce
Hafta içi 19.00 ve hafta sonu kısıtlamaların bilimsel bir yönü olduğuna inanmıyorum.. 30 gün işe toplu taşıma ile giden, 100 lerce kişi ile calışan insanlara yıl başında 4 gün eve otur dendi.. faydası oldu mu.
Rasim 3 ay önce
1 SENEDEN BERİ NERDEYDİNİZ İPİN UCUNU KACINCAMI SAHAYA İNDİNİZ HADİ ORDAN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın