banner851

banner614

KURDELEYİ KASAPOĞLU KESTİ

banner619

Paris Organizasyon’un yeni iş yeri bugün gerçekleştirilen görkemli organizasyon ile açıldı. Açılışa çok sayıda davetli katılırken açılış kurdelesini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kesti.

banner846
Gündem 15.11.2019, 17:23 15.11.2019, 20:07
3574
KURDELEYİ KASAPOĞLU KESTİ
banner844

Paris Organizasyon’unun Camikebir Mahallesi Nurettin Sokak’ta ki yeni iş yeri açılışı görkemli bir şekilde yapıldı. Açılışa Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve çok sayıda davetli katıldı.
 İş yeri önünde dualar edildikten sonra açılış kurdelesini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kesti. Kasapoğlu kurdele kesiminin ardından iş yeri sahibi Ferdi Aksu’ya hayırlı olsun
temennisinde bulundu.
 Öncü Haber mikrofonlarına açıklamalarda bulunan iş yeri sahibi Ferdi Aksu şöyle konuştu:  Özellikle Düzce’de her geçen gün yeniliğe ayak uydurmak için çalışıyoruz. Yeniliği takip ederek ürünlerin çeşitliliğini arttırdık. Düzce’nin organizasyon eksikliğini gidermek için büyük bir yer açmayı düşündük. Evlilik teklifinden başlayarak söz, nişan, kına, düğün gibi çeşitli konseptler ile insanların ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Evliliğin ilk adamından başlayarak söz, nişan, kına, düğün ve sonrasında bebek mevliti ve sünneti gibi aşamalar olarak ilerliyor. İnsanlar buraya girdiklerinde elleri boş değil buradan sevdikleri ürünleri alarak gideceğini düşünüyoruz. Fiyatlarımız çok caziptir. En kaliteli ürünü en makul fiyata vatandaşların hizmetine sunuyoruz.Yorumlar (27)
Milliyetci 2 yıl önce
Paris neden Düzce olsaydı isim
Necati 2 yıl önce
Adı Paris olmasaymis iyiymis
Kemal 2 yıl önce
Parismi.isme bak Parismis..duzce dugun organizazyon koysaydiniz adini.simdiden musteri kaybettiniz.isim yuzunden yakinda kepenki indirirsiniz.avrupa ozentisi sozde turk kardesim..hadi bas git.
Hilal veli 2 yıl önce
Çok şaşırdım buranın sahibi bayanı ilk defa gülümserken görüyorum. Müşteri olarak gittiğimden biliyorum
Eeeeee 2 yıl önce
Bizene bundan
HAMİDİYELİ 2 yıl önce
EVLENECEĞİM DİYORSANIZ 100 BİN TL GÖZDEN ÇIKARTIN
Mehmet 2 yıl önce
Ne bu batı özentiliği Paris miş Allah sizi özünüze döndürsün.
Eee.. 2 yıl önce
Bizene bundan kardeş...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın