banner614

KÜRESEL GAZETECİLER SAHADAKİ BASINI UNUTMADI

banner619

Korono Virüs krizi sebebiyle, Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temciliğinin organizasyonu ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda, çalışan gazetecilere destek olmak amacıyla birer gıda çeki dağıtıldı.

banner846
Gündem 04.04.2020, 17:29
2696
KÜRESEL GAZETECİLER SAHADAKİ BASINI UNUTMADI
banner844

Korona Virüsle kriz nedeniyle tüm iş çevreleri gibi basın kuruluşları da etkilenmekte. Bu kriz ortamında çalışan gazeteciler için bir çalışma yapan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Düzce İl Temsilciliği, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının (Düzce TSO) sponsorluğunda bugün gıda çeki dağıtımı yaptı.

Maradit’ten Şahin’e teşekkür

Konuyla ilgili açıklama yapan Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit, “Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanımız Mehmet Ali Dim’in teşvikleriyle, böylesi bir kriz ortamında bizlerde Düzce’deki meslektaşlarımıza neler yapabiliriz, diye düşündük. Bu konuyu Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Tuncay Şahin’e açtık. Kendisi sağ olsun bizi ikiletmedi. Teklifi Düzce TSO yönetim kuruluna getirdi. Teklifimiz kabul edildi. Derhal harekete geçerek birer gıda çeki hazırlattılar. Her koşulda gece-gündüz demeden gerek sahada, gerekse ofislerinde, habercilerinden, tasarımcılarına ve hatta gazete dağıtımı yapan çalışan gazeteci arkadaşlarımıza gıda çeklerini, teslim etmeye başladık.” dedi.

Maradit sözlerini şöyle sonlandırdı: “Öncelikle bu konuda bizlere destek olan başta Düzce TSO Başkanı Sayın Tuncay Şahin olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Öte yandan, bu kriz sürecinde bu tür sponsorluklar üstlenebilecek kuruluşların bizlerle irtibata geçebileceklerini ifade etmek istiyorum. Gerekli dağıtım ve organizasyon Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilciliğinde imza karşılığında gerçekleştirilecektir.”

Yorumlar (3)
Aylin ozkan 1 yıl önce
Bu yardimlari kim nasil kime yapiyor biz niye bisey goremiyoruz okadar yere basvurduk cevap gelmedi 3 çocuğum var ihtiyaç sahibiyim çok zor durumdayım el uzatan yok
Üye 1 yıl önce
Koca! Düzce Ticaret Odası. Çok güzel hareketler bunlar, da salgın nedeni ile kapatmak zorunda kalan yüzlerce üyeniz için bir destek planı var mı acaba? Halkbank sizin üyelerimize destek verilmediğini söyledi. Başka bir destek planı var mı acaba bilmediğimiz? Yoksa klip çorbaya doğranmıyor.
KENAN ÖZKURT 1 yıl önce
SAYIN BAŞKANIMIZ TUNCAY BEY DEVLETİMİZİN ESNAFLAR İÇİN VERDİĞİ DESTEKLERİ SSK VE VERGİ DAİRESİNİN E HACİZLERİ SEBEBİYLE KULLANAMAYAN YÜZLERCE ESNAF VAR.BUNLARI DİLE GETİRMENİZİ BEKELERİZ
24°
az bulutlu