banner851

banner614

KURTULMUŞ DÜZCE’DE

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Düzce’ye geldi.

banner619
Gündem 06.06.2014, 19:27
252
KURTULMUŞ DÜZCE’DE

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin düzenlediği konferansa katılmak için Düzce’ye geldi. Akşam saatlerinde karayolu ile İstanbul’dan gelen Kurtulmuş’un ilk adresi Ak Parti İl başkanlığı oldu. Parti teşkilatı ile bir araya gelen Kurtulmuş, burada gündeme dair açıklamalarda bulundu…


Kurtulmuş, Çözüm süreci doğrudan cumhurbaşkanlığı ile ilgili olduğunu düşünmüyorum… bu sefer çok önemli bir seçime geriyoruz doğrudan doğruya halk seçilecek. Artık elitler değil, millet kimi istiyorsa o olacak. Bazı çevreler rahatsızlık duyuyor. Rahat bir şekilde seçimleri yapacağız ve birinci turda seçimi yapacak.”dedi.


Kurtulmuş, bugün Düzce’yi etkisi altına alan sel felaketinde zarar uğrayan düzce halkına da geçmiş olsun dileklerini iletti.


Kurtulmuş, “ Aşırı yağışlar Düzce ve ilçelerinde ciddi sel baskınları ile karşı karşıya kaldık. Yolların kapandığı haberini aldık. Allah şükür can kaybı olmadı. Allah beterinden saklısın bu çevrede bu felaketle karlı karşıya kalanlar geçmiş olsun diyorum. Hem yerel yönetimlerin hem de merkezi birimlerin fevkalade çalıştığını ve gerekli gayreti gösterdiklerini biliyorum.” dedi.


Ak Parti’nin tüm belediyeleri aldığı illerden biri olan Düzce’de başarısından dolayı teşkilatı tebrik eden Kurtulmuş, Düzce halkına teşekkür etti ve aynı iradeyi cumhurbaşkanlığı seçimlerinde göstereceklerini söyledi.


Kurtulmuş, “30 mart seçimlerinde tüm milletimizi tebrik edelim. Genel başkanımızın arkasında durmuş, oynanan oyunları deşifre etmiştir. Bu yüzde 45 buçukluk başarının arkasında tulum çıkaran 6 ilden biri de düzce. Başta teşkilatımız olmak üzere il başkanımız ve teşkilatlarını teşekkür ediyorum. Asıl düzce halkına teşekkür ederim. İnşallah cumhurbaşkanlığı seçiminde bu iradenin artarak devam edeceğine inanıyorum.”

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)