banner851

banner614

KUTLAMA MESAJLARI YAYIMLANDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.

banner846
Gündem 08.04.2020, 17:17 10.04.2020, 11:30
1727
KUTLAMA MESAJLARI YAYIMLANDI
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin  Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. Yıl dönümü ve 'Polis Haftası' münasebetiyle  kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özlü, “Yurdumuzun dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, cansiperane mücadele eden, suç işlemesini önlemek ve suç işleyenleri adalete teslim etmek için gece gündüz demeden gayret gösteren Türk Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıl dönümünü ve içine bulunduğumuz ’Polis Haftasını’ kutluyorum. Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle sevgiye selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna şehit olan polislerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. İlimizin de huzur ve güvenliği için çalışan her kademesindeki emniyet mensuplarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.

 Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Şahin mesajında; “Kamu düzeninin sağlanmasında önemli bir rol oynayan polisimiz milletin huzur ve güvenliğini tehdit eden her türlü eylem ve girişimin de karşısında durmuştur. İçinde bulunduğumuz bu zor zamanda salgınla sadece ilgili kurumlar değil Polis teşkilatımız başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimiz de büyük bir sorumluluk örneği göstererek sahada gece gündüz demeden çalışmaktalar. Polis teşkilatımızın ve güvenlik güçlerimizin bu çalışmaları takdire şayandır. Görevlerini en iyi şekilde icra eden ve bu uğurda şehit olan emniyet mensuplarımızı saygıyla ve rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 175'inci kuruluş yıldönümünü kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Lütfullah TEZCAN 1 yıl önce
Selamün aleyküm hayırlı günler diliyorum bu sıkıntılı günlerimizde BİZLERİ hiçbir zaman yalnız bırakmayan gecesini gündüzüne katan vatandaşımızın bizlerin rafahı için çalışan tüm emniyet görevlileri kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum rabbim başımızdan eksik etmesin inşAllah bu vesile ile polis teşkilatımızın 175.yıl dönümünü kutlarım. Ssğolsunlar varolsunlar
22°
parçalı bulutlu