banner851

banner614

KUTLAMA VE TEPKİ BİR ARADA

banner619

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarken 16 Nisan anayasa değişikliği halkoylamasına ilişkin “Şaibelidir, Çünkü YSK kanuna aykırı karar almıştır” diyerek tepkisini dile getirdi.

banner846
Gündem 23.04.2017, 15:45 23.04.2017, 16:31
1396
banner844

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 97. Yıldönümü kutladı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin önemi ve işlevini anlatan Yılmaz, “Türkiye Büyük Millet Meclisi Türk Ulusunun Temsilcilerinin görev yaptığı kurumdur. Bu kurum en yüce kurumdur.” İfadesinde bulundu.

Şaibelidir! Çünkü YSK kanuna aykırı karar almıştır
16 Nisan Anayasa değişikliği halkoylamasına ilişkin “şaibelidir” ifadesini kullanan Yılmaz şöyle konuştu:

“Milletin Temsilcilerinin görev yaptığı, Türk yurdunu düşman istilasından kurtaran saygın modern devlet kuran, Türkiye Büyük Millet Meclisini işlevsiz hale getirmek yetkilerini bir kişiye devretmek üzere, 16 Nisan 2017 tarihinde referandum yapılmış, referandum sağlıklı sonuçlandırılamamıştır. Referandum sonuçları şaibelidir. Şaibelidir çünkü Yüksek Seçim Kurulu kanuna aykırı karar almıştır. Yüksek Seçim Kurulunun kanunlara uyma zorunluluğu vardır. Yüksek Seçim Kurulu anlık duruma göre kanun ya da kural üretemez, kanunları uygulamak zorundadır. Yüksek Seçim Kurulu seçim kanununun 98. maddesine aykırı karar vermiştir.”

Türkiye Cumhuriyetinin devamına olan güvenimiz tam
Son olarak,Türkiye Cumhuriyetinin devamına olan güvenimiz tamdır” diyen Yılmaz şu ifadelerde bulundu:

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak Düzce halkının Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutluyoruz. Bize bu bayramı hediye eden Ulu Kurtarıcı Atatürk’ümüzü saygı ile anıyoruz.”

Yorumlar (9)
Ay yıldıza kurban 4 yıl önce
Atatürkü anlamak için zeka gerek.size ufacık bir farkı söyliyim.atatürk halkına hitap ederken yurttaşlarıaziz türk milleti diye başlardı.bunlar eeeyy kılıctar oğlu diye başlıyor....
Mert 4 yıl önce
He de geç ne anlatacaksın ki
Gümüşovalı 4 yıl önce
Uyan türk uyan uyanmamakta ısrar edersen uyandığında bir vatanın olmayacak!!!!!!
webo 4 yıl önce
cehape zihniyetinin kazanamadığı her seçim kendileri için şaibelidir. konuşmayın artık ve milletin iradesine saygı gösterin. eğer seçim yenilenirse bu sefer %61 ile kabul edilir.
Hadi ordan. 4 yıl önce
Efendi saygıyı öğreneceksiniz. Ne duruyorsun? Git şikayet et. Havanda su dövmeyi ne zaman bırakacaksınız?
gerçek 4 yıl önce
Paşanın arkasına yalandan sığınmayı bırakın..biz türküz.avrupaya bizi şikayet edemez mustafa kemal paşamın partisi...Tunceliden %83 oy çıkıyor..hiç mi utanmıyorsunuz..maalesef dernek değil terör örgütü..
hüseyin 4 yıl önce
siz kazanıncaya kadar seçim mi yapıcaz
Ataturk mu ? 4 yıl önce
Düșnüyorumda Ataturk su an olsa sizi kursuna dizdirirdi. Ne Ataturkcusu, ulke varolma savasi verirken vatan hainlerinden Ataturkcumu olurmus
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın