banner851

banner614

KUVVETLİ GELİYOR!

banner619

Düzce'de gece saatlerinde etkili olmaya başlayan yağışların, ilerleyen saatlarde kuvvetli olması bekleniyor. Meydana gelebilecek ani sel ve su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması uyarısı yapıldı.

banner846
Gündem 08.10.2019, 11:39
3944
KUVVETLİ GELİYOR!
banner844

Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz ile Doğu Karadeniz'in kıyı kesimlerinde bugün sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, hava sıcaklıkları kuzey ve iç kesimlerde artarken, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Sıcaklıklar ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredecek.

Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz ile Doğu Karadeniz'in kıyı kesimlerinde bugün sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Diğer yerlerde hava parçalı bulutlu olacak.

Yağışların, Marmara'nın güney ve doğusu ile Muğla, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli gerçekleşmesi öngörülüyor.

Bu kesimlerde meydana gelebilecek ani sel, su baskını, kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması önem taşıyor.

Yorumlar (1)
Düzceli 2 yıl önce
Sağanak geliyor diyorsunuz otobus durakları bir tane ve yetersiz uyarı yapacağınıza durak yapın