banner851

banner955

KUVVETLİ OLACAK…

Düzce’de beklenen kar yağışı, bugün itibarı ile kentin yüksek kesimlerinde etkisini gösterdi. Sıcaklıklarda büyük ölçüde düşüş yaşanırken, uyarılar da art arda geliyor. Meteoroloji tarafından yapılan son dakika hava durumu uyarısında, Düzce genelinde beklenen kar yağışı için saat verildi.

Gündem 13.02.2021, 13:55 13.02.2021, 14:04
3356
KUVVETLİ OLACAK…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son dakika hava durumu tahminlerine göre, Düzce’de beklenen şiddetli kar yağışı yarın öğle saatleri itibarı ile il genelinde etkisini gösterecek. Meteoroloji tarafından yapılan son uyarıda, şu bilgiler verildi.

“Yapılan son değerlendirmelere göre, yarın öğle saatlerinden itibaren Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu ve Karabük çevrelerinde görülecek olan kar yağışlarının zamanla etkisini arttırarak Pazartesi gece saatlerine kadar yoğun kar yağışı (20 – 50 cm) şeklinde olması beklendiğinden başta buzlanma ve don olayına bağlı olarak ulaşımda aksamalar, kıyı kesimlerinde kuvvetli rüzgar ile yer yer tipi şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Dikkat 2 yıl önce
Geçen don zamanında çok fazla sayıda kombi gider donmalari ve arızalar meydana geldi.
Bunun haberini yapmak bence çok onemli
22
açık