banner851

banner614

LANET YAĞDI!

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde 2 kişinin ölümü ve 15 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan hain saldırı nedeniyle terör bir kez daha lanetlendi. Vali Zülkif Dağlı, “Hukuka, adalete ve milli birliğimize yapılan hain terör saldırısını şiddetle kınıyorum.” ifadesini kullandı.

banner619
Gündem 18.02.2017, 09:47 18.02.2017, 12:36
1599
LANET YAĞDI!

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde PKK’lı teröristler, hakim ve savcılarla emniyet mensuplarının oturduğu lojmanlara yönelik bombalı araçla saldırı düzenledi. Saldırıda, zabıt katibinin oğlu 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak ile mahalle bekçisi İbrahim Kete yaşamını yitirdi, 15 kişi de yaralandı. Türkiye’yi üzüntüye boğan Şanlıurfa’daki kalleş terör saldırısına lanet yağdı. Düzce Valisi Zülkif Dağlı twitter hesabından yaptığı açıklamada saldırıyı kınadı. Vali Dağlı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Şanlıurfa Viranşehir'de hakim,savcı, zabıt katiplerine, hukuka, adalete ve milli birliğimize yapılan hain terör saldırısını şiddetle kınıyorum.”
“Hukuka yapılan bir saldırıdır”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde adliye personelinin kaldığı lojmana yapılan hain saldırıyı şiddetle kınadığını ifade etti. Keskin mesajında, “Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde adliye personelinin ikamet ettiği lojmanlara düzenlenen bombalı saldırı, birliğimize, huzurumuza, hukukumuza ve adaletimize yapılmış bir saldırıdır. Polisimize, askerimize ve son olarak da adli personelimizi hedef alan bu terör saldırıları bizleri mücadelemizden yıldırmayacaktır. Terörle mücadelemiz devam edecektir.Bombalı araçla gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden birisi çocuk diğeri mahalle bekçisi vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara da acil şifalar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (0)