banner851

banner614

LİSTEDE ONUN DA ADI VAR !

15 Temmuz'daki hain kalkışma sırasında sözde sıkıyönetim komutanının emirlerini dinlemeyerek devletin yanında yer aldığı yönünde hakkında bir çok haber yapılan ve Düzce'de kahraman ilan edilen Albay Bilal Güvenir, FETÖ Terör Örgütü ile bağlantısı olduğu iddiasıyla görevden alındı.

banner619
Gündem 03.11.2016, 22:48 04.11.2016, 12:19
7974
LİSTEDE ONUN DA ADI VAR !

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından bir yandan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'ne yönelik başlatılan operasyonlar sürerken diğer yandan kamu kurumlarındaki çalışanlar mercek altına alınmaya devam ediliyor. Bu doğrultuda FETÖ soruşturması kapsamında, Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 1218 personel görevden uzaklaştırıldı.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada; Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile iltisakı veya irtibatı olduğu değerlendirilen bin 218 personelin Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki görevlerinden uzaklaştırıldığı belirtildi. Açığa alınan personeller arasında Düzce Eski Garnizon Komutanı Jandarma Albay Bilal Güvenir de yer alıyor. 

Düzce'de kahraman gibi görülüyordu
Darbe Girişimi'nin yaşandığı gece, kendisini sözde Bolu ve Düzce Sıkıyönetim Komutanı ilan eden ve kalkışma sonrası tutuklanan Bolu Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer'in verdiği talimatları yerine getirmediği ve “Ben devletimin yanındayım” diyerek emir komuta zincirini uyguladığı yönünde haberlerle 15 Temmuz sonrası sık sık gündeme gelen ve Düzce'de kahraman gibi görülen İl Jandarma Komutanı Albay Bilal Güvenir'in, FETÖ'nün kriptolu iletişim sistemi olan "Bylock"u kullandığı iddiasıyla görevden uzaklaştırıldığı bilgisi edinildi. İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan 1218 Jandarma personelinin arasında Güvenir'in yanı sıra Düzce'de görev yapan Uzman Çavuş Mahmut Yıldırım ve Uzman Çavuş Ali Eke'nin isimlerinin de yer aldığı görüldü. 


 
Yorumlar (22)
stop 5 yıl önce
15 temmuz oncesi Mehmet keles amerika daydi neden arastilirmiyor,ama ne olcak arastirsanizda kendini yine aklar,herzamnki gibi ama dur desinler artik yazik bize yazik duzceliye
Artık üst düzeyler çıkar 5 yıl önce
Bu süreçte alt konumlardaki kişilerden başladılar, çözülme oldukça üst kesim ve makamlarda bağlantısı olanlara da adaletin eli uzanıyor, bir bir çözülüyor her şey.Böyleleri kim olursa, makamı görevi ne olursa olsun, bence de ortaya çıkarılmalı, hesap sorulmalı, cezalarını çekmeli.
burda da var 5 yıl önce
Akçakocaki fetö referansları ile atanan Lise müdürlerine kim dur diyecek??????????
Esin Bilir 5 yıl önce
Fetöyle resim çektiren kimse fetöcü odur.
hawkie 5 yıl önce
Ozan alkışlamadan önce araştırsaydınız ya! "Bilmediğin şeyin ardına düşme; doğrusu kulak, göz ve kalp, bunların hepsi o şeyden sorumlu olur." (İsra, 17/36)
ESNAF 5 yıl önce
SADECE BİLDİĞİM BAKANA VE VEKİLLERE YAKIN OLANLARIN GİZLENDİĞİ. BUNA BELEDİYE BAŞKANI VE PARTİİÇİ YÖNETİMDE DAHİL . ACABA BUNLARAS KİMSE DOKUNAMAYACAKMI . O ZAMAQN 15 TEMMUZDA BİZLER MEYDANLARI BOŞUNA DOLDURDUK VE DÜZCELİ ESNAF İŞÇİ MEMUR NEDEN BANKA BORÇLARININ DAN VE BAŞKA DOĞALGAZ ELEKTRİK VE SU GİBİ FATURALARDAN İNDİRİMLERDEN VE AFTAN YARTARLANAMIYOR. İNANIN BANA YİNE BORÇ AFFINDA GİZLİ FETOCU ODAKLARI YARARLANIOYOR.
Ahmet 5 yıl önce
15 temmuz aksam saatlerinde Akcakoca yolu uzerinde jandarma yol kesmis arama yapiyordu kimse lafini bile etmedi bizzat sahit oldum tesaduf olamaz
vatandaş 5 yıl önce
yorumlara bakıldığında (antifetö) direk hedef olarak Mehmet KELEŞ' i gösteriyor. Tamam madem bağlantılı ve KELEŞ için bir sürü dedikodu ve konuşma var neden İl Başkanı çıkıp açıklama yapıyor.Halen AK PARTİ neden Belediye Başkanlığında tutuyor.Güvencesi nedir halka açıklama yapılsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın