banner851

banner955

MAHALLE SAKİNLERİ CANINDAN BEZDİ

Düzce Kuzey Çevre Yolu Kazukoğlu Tepecik Mahallesi mevkiinde otobüs durağının bulunmaması, vatandaşların tepkisine yol açtı. Vatandaşların durumu defalarca Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimine bildirmesine rağmen, durak problemi bugüne kadar çözülemedi.

Gündem 15.11.2022, 14:50 15.11.2022, 14:28
3918
MAHALLE SAKİNLERİ CANINDAN BEZDİ

Kuzey Çevre Yolu Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi mevkiinde otobüs durağının bulunmaması, Kazukoğlu Tepecik Mahallesi sakinlerini canından bezdirdi. Otobüs durağına ulaşmak için metrelerce yol yürümek zorunda kalan mahalle sakinleri, Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimine bugüne kadar yaptıkları şikayetlerden bir sonuç alamadı.

Bölgede otobüs durağının bulunmaması nedeniyle yaşlı ve hasta vatandaşların 1 kilometreye yakın yolu yürümek zorunda kaldıklarını ifade eden mahalle sakinleri, seslerinin duyulması için ilgili şikayetlerini 0 547 767 18 81 numaralı WhatsApp ihbar hattına yapan mahalle sakinleri, “Üniversiteden kalıcı konutlara giderken çevre yolunda, Mutfak sanatlar merkezi sapağında, durak tabelası yok. 11 aydır tabela koyamadılar.  Belediye defalarca aradık. Yaşlı ve hasta vatandaşlarımız mağdur oluyor” dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız