banner851

banner614

"MAHALLELERDE ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ"

banner619

Şehit Bayram Gökmen ve Orhangazi mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilen şikayet ve talepleri yerinde dinleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşların sorularını cevapladı.

banner846
Gündem 31.10.2019, 12:42 31.10.2019, 15:51
615
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında Şehit Bayram Gökmen ve Orhangazi mahalleleri sakinleriyle buluştu. Özlü, mahallelerde yürütülen çalışmalara ilişkin vatandaşların sorularını cevapladı.


İlk olarak Şehit Bayram Gökmen muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Özlü, "Burada sizlerle olmaktan oldukça memnunum. Sizlerin şikayetlerini, isteklerini ve önerilerinizi dinliyoruz. Seçim beyannamesinde önümüzdeki 5 yıl için de sizlere neler yapacağımızı açıkladık. Mahallelerimizdeki çalışmalarımız sizlerden de aldığımız öneriler doğrultusunda aralıksız devam ediyor." dedi.Mahalle sakinleri ile buluşarak istişare eden ve varsa sorunlarını bizzat yerinde inceleyen Başkan Özlü, daha sonra Orhangazi Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü, mahallelerde yürütülen Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verirken, bu konuda verdikleri tüm sözlerini yerine getirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Yorumlar (4)
bekçi 2 yıl önce
ilçelerde sokak bekçileri,külhan beyi gibi geziyorlar,mütevazı değiller,eğitimli değiller,lütfen bu konuda bir haber yapın,kanımıza dokunuyor
Aa 2 yıl önce
Muhtarları çok fazla kaldırıyorsunuz. Yetkilerini şahsi ve bencilce kullanıyorlar!!!!
Vatandaş 2 yıl önce
Darıcı yolu neden genişleyip yapılmıyor 18 uygundu yıl verdik açılmıyor yazık size güvenimiz azalıyor sayın Başkan
Buşra 2 yıl önce
Faruk bey talepleri yerinde değil gelip evimde dinlese çözüm bulamıyor nerde Orhangazi mahallesinin çözülemeyen doğalgaz problemi direk yüzünüze söylemiştik Faruk bey
18°
kapalı