banner851

banner614

MAHALLELERE İNİLDİ!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı bağımlılık yapıcı maddelerle mücadele kapsamında sahaya inmek adına önemli bir adım atarak İl Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantılarını mahallelerde yapmaya karar verdi. İlk olarak Ağa Mahallesi’nde bulunan Rıza Malatyalı Ortaokulunda düzenlenen toplantıda konuşan Dağlı, zehri satmak için uğraşanlara karşı etkin ve kesintisiz mücadele edeceklerini söyledi.

banner619
Gündem 19.09.2017, 18:06 21.09.2017, 10:03
1769

İl Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Düzce Valisi Zülkif Dağlı Başkanlığında Ağa Mahallesindeki Rıza Malatyalı İlkokulunda yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcıları, güvenlik güçleri, kurum müdürleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklama yapan Dağlı, bağımlılık yapıcı maddelere yönelik mücadelenin etkin bir şekilde süreceğini bildirdi.
Güvenlik güçlerinin mahallelerde çalışmalarını aktif olarak devam ettirdiklerini belirten Dağlı, “Gördüğünüz gibi mahallelere iniyoruz. Bizde hem mahallemizde olmak hem de muhtarlarımızla bir araya gelmiş olmak için toplantılarımızı mahallelerimizde yapacağız. Mücadelemiz etkin ve kesintisiz bir şekilde devam edecek. Onlar bu zehri satmak için uğraşacak ama biz onlardan daha fazla uğraşarak zararlı maddenin üstesinden geleceğiz. Çocuklarımızı, gençlerimizi ve vatandaşlarımızı bunlardan kurtaracağız.” dedi.

Toplantı basına kapalı bir şekilde yapıldı.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (3)
VATANDAŞ 4 yıl önce
Bağımlılık yapıcılarin en tehlikelisi TÜTÜN (Sentetikten sonra), maddii-manevi en zararlısı TÜTÜN..Tütün kullanımı, kullanma sebepleri, başlama şekli ve başlama sebepleri ile ilgili eğitim içerikli çalışmalar yapılmadığı sürece düzelmez.
Vatandaş 4 yıl önce
Artık torbacılar değil baronlar yakalanmalı. Bu işin kökü kurutulmalı
Vatandas 4 yıl önce
Toplantıyı agakoyunde yaparak sorunun nerde olduğunu bulmuşsunuz.çözümü de uzakta aramanıza gerek yok