banner614

MAHKEME KARARIYLA DENETİM

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bugün cep telefonu satışı yapılan işyerlerine yönelik şok bir uygulama gerçekleştirdi. Dünyanın en çok akıllı telefon satan şirketlerinden olan Samsung'un aldırdığı mahkeme kararı uyarınca Düzce'de lisanssız ürün satılıp satılmadığı kontrol edildi.

banner846
Gündem 20.11.2019, 13:43 20.11.2019, 16:31
7793
banner844
Samsung Şirketler Grubu'nun lisanssız ürün satışlarına karşı açtığı dava doğrultusunda Düzce'de mahkeme kararıyla cep telefonu satışı yapılan işyerlerine yönelik denetim gerçekleştirildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen denetimde orjinal olmayan cep telefonu ya da cihaz bulundurulup bulundurulmadığı kontrol edildi.Bu kapsamda İstanbul Caddesi üzerinde kepenk açan cep telefonu satan esnafların dükkanlarında detaylı inceleme yapan ekipler, olumsuz bir durumla karşılaşmaken, iş yerlerinin sahiplerine kaçak ürünlerden uzak durması yönünde uyarı yaptı.

Düzceli esnaflar da yasal olmayan yollarla yurda sokulan cihaz ya da cep telefonu satmanın önlenmesi adına uygulamanın yerinde olduğunu belirtti.
Yorumlar (10)
iyi reklam 2 yıl önce
yurt dışından telefonları satamaz pasaport ve hat aynı kişiye ait olacak.
Malum kişi 2 yıl önce
Konfeksiyon mağazalarınıda gezdiler neymiş çocuk tişörtü arıyormuşlar çizgi film kahramanı olmıcakmış ne giyecek çocuk çizgili cepli yakalı dede penyesi mi bırakın boş işleri kardeşim
Mutavva 2 yıl önce
Acaba var mı yok mu bunu anlamak hiç de zor değil. Madem faturasız satılması suç o halde satılmaması gerekiyor. Ne diye satılma teşebbüsünde bulunuluyor? Hangi sebeple?
Saygı, Sevgi, adalet ile 2 yıl önce
Sevgili gerçekler, ordada denetimler var sen rahat ol. Batıdaki işini doğru dürüst yapıyormuş, Kimin nasıl yaptığı denetimlerde ortaya çıkacaktır. Allah polislerimizi korusun böyle suçlamalardan.
Mert 2 yıl önce
İyi biliyorum.. caddede kaçak telefon satan telefoncu var..siz gümüşovadan düzceye kaçak kömür satanların peşine düşün.. Zehirleniyoruz..
Vatandaş 2 yıl önce
kimlere göz yumdunuz yine. iyice incelense neler çıkar o telefonculardan. iyi bakın iyi
CAN.D 2 yıl önce
DOGUDA KACAK ELETIRIK YAKARLAR BATIDA BUNLARIN YAKDIGINI ÖDERLER HERYER SURIYELI AFKANLI IRAKLI KACAK ISCILER CALISIYO ONLARI YAKALAYIN SIKIYSA
gerçekler 2 yıl önce
siz gidin güneydoğuda açık açık lisanssız kaçak cep telefonu satan yerleri denetleyin tabi yapabiliyorsanız batıdaki işini doğru yapan işyeri sahipleri ile uğraşmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
kapalı