banner851

banner614

MAHMUT ALAN SİLİVRİ’DE GÖBEK ATTI

banner619

Adnan Oktar örgütünden iki kızını kurtarmak için Avusturya’dan gelen Elvan Koçak’a destek çıktığı için tutuklandığını ve hakkında davalar açıldığını söyleyen Mahmut Alan, Adnan Oktar’ın davasının görüldüğü Silivri Cezaevi’nin önünde davul zurna çaldırıp oynadı.

banner846
Gündem 17.09.2019, 12:07 18.09.2019, 09:28
3221
MAHMUT ALAN SİLİVRİ’DE GÖBEK ATTI
banner844

Mahmut Alan, “Beni tutuklattığında ‘Boluluyum Bolulu’ türküsünü televizyonda çaldırıp, dansöz oynatmıştı. Kendisine buradan el sallıyorum. Adnancığım izle beni” dedi.

"Boluluyum Bolulu türküsü çaldırıp dansöz oynattı"

İddiaya göre Adnan Oktar’dan 16 yaşındaki iki kızını kurtarmaya çalışan gurbetçi Elvan Koçak’a destek çıktığı için iftiraya uğramış, Adnan Oktar’a suikast düzenleyeceği iddiasıyla gözaltına alınmış ve hakkında dava açılmıştı. Adnan Oktar’ın kendisi gözaltına alındığında ‘Boluluyum Bolulu’ türküsü çaldırıp dansöz oynattığını iddia eden Mahmut Alan, beraberinde davul, zurna ve klarnet ekibini de getirmişti. Silivri Cezaevi’nin girişinde otomobilini durduran Mahmut Alan, davul zurna çaldırıp oynadı.

"Adnan'cığım izle beni"

Mahmut Alan yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Eski BBP Bolu İl Başkanı’yım. Köroğlu Gençlik Teşkilatı Dernek Başkanı’yım. Kızları 16 yaşında olduğu için Avusturya’dan gelerek Türkiye’de ciddi mücadele veren Elvan Koçak ağabeyimizle bir mücadeleye girdik. O esnada Adnan Oktar’a bir hakaretimiz, herhangi bir tehdidimiz olmamasına rağmen kendisi beni onu öldürmeye teşebbüsle suçladı. Vatan Emniyet’te uzun süre tutuklu kaldım. Daha sonra serbest bırakıldım. Bu esnada çevremde bulunan 5- 6 arkadaşımıza da organize şekilde suç duyurusunda bulundular. Hepsi de şu anda mahkemelerde uğraşıyorlar. Benim davam kaldırıldı. İslama ve Türklüğe, örf ve adetlerimize Kuran’ı Kerim’i örnek göstererek değerlerimize küfür eden bu şahıs, İsrail’in uşağı. Bizle psikolojik savaş yaptı. Psikolojik olarak bizi yıprattı. O dönemde ben tutuklanınca ‘Boluluyum Bolulu’ diye bir türkü var. Çaldırıp ekranda dansöz oynatmıştı. Ben de inşallah bugün kendisi devletimin elindeyken oynayacağım. O bize ‘Bolulu’ demişti. Biz de ona bir gönderme yapacağız. Kendisine buradan el sallıyorum. Adnancığım izle beni.”

Yorumlar (5)
Düzceli 1 yıl önce
Ozanmısın Nesin Adnan Oktar İsrail'e Casusluk Yapan Vatan Hainleri Çetesi Başıdır Küçük Kız Çocuklarına Tecavüz Eden Sapıklar Çetesi Başıdır Sende Onun Avukatı Olmuşsun
Düzceli 1 yıl önce
Ozanmısın Nesin Adnan Oktar İsrail Casusu Vatan Haini ve Küçük Kız Çocuklarına Tecavüz Eden Sapıklar Çetesi Başıdır Sende Onun Avukatı Olmuşsun
Ozan 2 yıl önce
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına geçmiş yıllarda da aynı suçlamalarda bulunulmuştu ve masum oldukları ispatlanıp beraat etmişlerdi. İnanıyorum ki bu kez de Adnan Oktar ve Arkadaşları hakkında iddia edilen suçlamaların asılsız olduğu ortaya çıkacak ve suçsuz oldukları ispatlanacaktır.
adamsın 2 yıl önce
adamsın Mahmut Alan. keşke siyasilerin %1 inde Senin gibi adamlık ve vatanseverlik olsaydı.
Adore81 2 yıl önce
Medeya diye yıllarca o kepazeliğe göz yuman yetkililer mel'un şahıs galiba tekerlerine taş koydu ki tutuklattılar iyi yapmış Bolu'lu Mahmut bey intikam böyle olur heheheeeyyt.Adnan hocaymış sünepe herif