banner851

banner614

MASKELİ PROTESTO!

banner619

Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Üçüncü, Suriye’nin İdlib kentine düzenlenen ve yüzlerce insanın ölümüne neden olan kimyasal silah saldırısına ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Cedidiye Camii önünde toplanan dernek üyeleri insanlık dışı saldırıyı maske takarak kınadı.

banner846
Gündem 07.04.2017, 16:28 08.04.2017, 15:59
6084
banner844
Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Üçüncü, İdlib'de meydana gelen ve 100'den fazla kişinin hayatını kaybettiği kimyasal saldırıyla ilgili açıklama yaptı. Grup Belediye Meydanı'nda ellerinde ‘İnsanlık ölmedi’ yazılı döviz ve yüzlerinde gaz maskesiyle yaşananlara tepki gösterdi. Üçüncü ve dernek üyeleri Cedidiye Camii önünde bir basın açıklaması yaparak hain saldırıyı kınadı.

“Eli silah tutan herkesi Cihada çağırıyoruz”
Dernek Başkanı İsa Üçüncü yaptığı açıklamada saldırıya sessiz kalınmaması gerektiğini vurgulayarak cihat çağrısı yaptı. Üçüncü,  “Osmanlı Torunları Derneği olarak Suriye’de kullanılan kimyasal silahları, çocuklara yapılan zulümleri ve ölümleri ısrarla ve esefle kınıyoruz. Bütün dünya insanlarına ve çocuklara yapılan bu işkence için sessiz kalınmaması için vicdanlara ulaşmak istiyoruz. Halkımıza sesleniyoruz, çağrıda bulunuyoruz. Ülkemizde ve Düzce’de ikamet eden, eli silah tutan gençlerimizi de memleketlerini kurtarmak için, sınırlarımızı korumak, daha özgür ve daha rahat yaşayabilmek için Suriye’de ve diğer cephelerde olmamızın bilincinde olarak eli silah tutan herkesi cihad çağırıyoruz. Cihad cennet kapılarından biridir. Unutmayalım, unutturmayalım” dedi.

 
Yorumlar (48)
Osmanlı 4 yıl önce
Cihat insana hizmettir. Tabiata hizmettir. Yaşamak ve yaşatmaktır cihat öldürmek değildir. Hadi gençler hadi.
cemo 4 yıl önce
düzce seviyesine yakışır bir bildiri...
DÜZCELİ 4 yıl önce
neyin kafasını yaşıyor bunlar :)
poyraz 4 yıl önce
Bende Düzcede 1 arkadas cıktı suriyeli kardeslerimize gidin orada destek olun burada gezmeyın dedı sanmıstım baslıgı gorunce.Show yapmıslar
düzceli 4 yıl önce
osmanlı torunlarımı :) osmanlı ailedir...siz o aileyemi akrabasınız Allah askına...siz türksünüz....
güle güle 4 yıl önce
siz gidin cihada biz burada iyiyiz güle güle
Soner 4 yıl önce
Şu yorumları gördükçe üzülüyorum, siz evinizde rahat umursamaz oturun, aynı soydan olan kardeslerimiz dini milleti kanı ayni olan gunahsiz siviller ölsünler siz evinizde oturun ve az insanları duyarlı olamaya çağıran abilerimizi kotuleyin!
kamil kınay 4 yıl önce
Şnorkel gözlüğü ile protesto etmek kolay. Yürü be koçum, tutan mı var sizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın