banner851

banner614

MECLİS TAM KADRO

banner619

İl Genel Meclisi Ağustos ayı olağan toplantısı yapıldı. Toplantıyı Düzce Valisi Ali Fidan da takip etti. Toplantıda dikkat çeken bir gün önce yapılan meclis toplantısına oranla katılımın yüksek seviyede sağlanması oldu.

banner846
Gündem 03.09.2015, 13:49
1098
MECLİS TAM KADRO
banner844
İl Genel Meclisi Ağustos ayı 3.Birleşimi İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Meclis Başkanı Şinasi Akbulut’un başkanlık yaptığı toplantıya Vali Ali Fidan da katıldı. Önceden belirlenen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda meclis üyelerinin toplantıya katılım sayıları dikkat çekti. Bir gün önce gerçekleştirilen 2.Birleşime oranla meclis üyeleri toplantıda hazır bulundu.MHP'Lİ ÜYELER KATILMADI
Toplantının ardından Vali Fidan, meclis üyeleriyle bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundu.

Vali Fidan’ın sürdürülen çalışmaların son durumu hakkında meclis üyeleriyle görüştüğü sırada MHP’li Meclis üyeleri ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan yer almadı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (2)
Örenli 6 yıl önce
süper çalışıyonuz yüksek köylerin asfaltı yapılıyor Cumayeri ören merkeze 2 km ama nedense yapılmıyor niye dayımız yok diyemi yada biz her seçimde ak partiye oy veriyoz diyemi bundan sonra vermeyiz merak etmeyin
konuralpli 6 yıl önce
İl Özel İdaresi önce Konuralp''deki asfalt şantiyesine giden yolu asfaltlasın. Hergün yüzlerce özel idare kamyonu geçiyor ama yol toz pislik içinde. Dağa taşa asfalt döküyor ama kendi kamyonlarının bozduğu yolu asfaltlamıyor.
17°
parçalı az bulutlu