banner614

MECLİSİN EN KARLI İŞİ

banner619

Düzce Belediye Meclisi belediyenin Nalbantoğlu Mahallesinde bulunan 27 dönümlük bir parseli Aziziye Mahallesinde Orman İşletme Müdürlüğüne ait 21 dönümlük bir parseliyle trampa edildi. Meclis üyeleri yapılan icraatı meclisin geride kalan sürede yaptığı en karlı işlerden biri olarak yorumladı. Başkan Mehmet Keleş’in 30 Mart Yerel seçim vaatleri arasında Aziziyelilere, Düzce'ye İstanbul Sultanahmet Camii görünümünde bir camii kazandırma sözü olduğu biliniyor.

banner846
Gündem 11.09.2015, 14:48
4844
MECLİSİN EN KARLI İŞİ
banner844
Düzce Belediyesi ile Orman İşletme Müdürlüğüne ait yerlerin, meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle trampa edilmesine karar verildi. Karara göre; Düzce Belediyesi Nalbantoğlu Mahallesi 194 ada 1 ve 196 ada 1 nolu parsellerine karşılık Orman İşletme Müdürlüğünden Aziziye Mahallesi 1 ada 36 parseli alacak. Orman İşletme Müdürlüğünden alınacak 21 dönümlük alana karşılık Düzce Belediyesi 27 dönüm verecek. Meclis toplantısında konuyla ilgili düşüncelerini ifade eden üyeler, trampa edilecek yerde daha az bir yer almalarına rağmen alacakları yerin ekonomik olarak daha değerli olduğunu dile getirdiler. Düzce Belediyesinin alacağı parsel yapımı süren yeni hastane inşaatı yanındaki fidanlık arazinde bulunuyor. Yeşil alan olarak görülen fidanlık arazisi için Başkan Mehmet Keleş’in 30 Mart Yerel seçim vaatleri arasında Düzce'ye İstanbul Sultanahmet Camii görünümünde bir camii kazandırma sözü olduğu biliniyor. Keleş ikinci döneminde göreve gelir gelmez Orman Genel Müdürlüğü'yle görüşmüş, Aziziye Mahallesi'ndeki fidanlık arazisinin bir bölümünü talep etmişti.  Bu konuda Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nden de onay alınmıştı. Düzce Belediyesinin trampa edilen bu alanı park ya da cami olarak değerlendireceği konuşuluyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (11)
Karamusaoğlu 6 yıl önce
Satın düzceyi daha nersi var ha bide orman işletmesinin orası var biz bu mahalleliler olarak belediyenin mahallemizden elini çekmesini istiyoruz
duzcelu 6 yıl önce
Ustu cami alti isyeri bak sen ranta sonra hastanenin cevresinde polikiliniklere bakan tek yer hadi hayirli isler
alaattin 6 yıl önce
nalbantoğlu mahallesini satsan fidanlık kadar para yapmaz sayın başkanım sen neyin peşindesin
Sakıp 6 yıl önce
Akıllı evlat katar yer,hayırsız evlat satar yer.
MIGHTY 6 yıl önce
Oraya her ne yapılacaksa toplumun ücretsiz kullanacağı bir yer olacağını düşünmek saçmalık.Biraz düşünün bu zamana kadar öyle bi yet yapıldı mı?hele ki ekonomik Değeri yüksek bir yere?Az bekleyin seçimler bi geçsin ondan sonra ne olacak görürüz
ah memleketim 6 yıl önce
zübük filmi geldi aklıma şimdi
düzce81 6 yıl önce
Öncelikle Düzcemiz de 664 tane cami mevcuttur.Aynı anda 370 bin kişi camilerde namaz kılabilir.Buda ortalamanın üstünde oluyor.İşkembeden sallamasın kimse.Ayrıca Camilerin altında Ticaret haneler var utanalası bir durum.Burdan zaten ZİHNİYET BELLİ.
Düzceli 6 yıl önce
Düzcemizde her mahallede her köyde cami var, Cedidiye gibi süper bir camimiz var onu ihya etmek yerine yeniden cemaati olmayan bir cami yapmak dini siyasete alet etmektir!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
az bulutlu