banner851

banner614

MECLİS’TE 2018 YILI BÜTÇESİ GÖRÜŞÜLDÜ

banner619

Düzce Belediye Meclisi Kasım Ayı 3.Birleşiminde 2018 yılı belediye bütçesi ve gelir tarifesi plan ve bütçe komisyonunca 296 milyon 878 bin TL olarak belirlenerek oy çokluğuyla kabul edildi. MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, belediye başkanlarının değiştiği illerde özellikle suya indirim yapıldığını belirterek, Düzce Belediyesi’nden de indirim talebinde bulundu.

banner846
Gündem 16.11.2017, 20:41 17.11.2017, 16:31
1549
banner844

Düzce Belediye Meclisi, 2018 yılı bütçesini görüşmek üzere Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Bu akşam gerçekleşen Kasım Ayı 3.Birleşimi’ne Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlık yaptı.

Meclisin 6 maddeden oluşan gündeminde plan ve bütçe komisyonunca hazırlanan ve 296 milyon 878 bin TL olarak belirlenen 2018 yılı belediye bütçesi ve gelir tarifesi meclis tarafından oy çokluğuyla kabul edildi.

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, belediye başkanı değişen şehirlerin özellikle su tarifelerinde indirim yaptığını belirterek Düzce Belediyesi’nden de suya indirim yapmasını talep etti.

Ayrıca bir diğer gündem maddesi olan öğrenci bilet ve tarifesinde değişiklik talebi plan ve bütçe komisyonuna havale edildi.

“Müftülerle belediye arasında rekabet oluyor mu?”
Öte yandan belediyeler tarafından kıyılan nikah ücretlerinin görüşülmesi sırasında söz isteyen Kadir Badur, “Artık Müftüler de nikah kıyabiliyor. Onlar da ücret alıyor mu bilmiyorum ama belediye ve müftüler arasında bir rekabet oluyor mu?” sorusu meclis üyelerini eğlendirdi.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (10)
Can.D 4 yıl önce
DÜZCEMIZDE SUYUN YÜZDE 30 UCUZLAMASI LAZIM ISTANBULA SUYU GÖNDEREN DÜZCE ORDA SUYU UCUZLATDILAR BALIKESIR YÜZDE 25 UCUZLATDI DÜZCE BELEDIYESI NEYI BEKLIYO HE KAZIK ATMAYA GÖZMÜ YUMACAK YAZIKLAR OLSUN YETER YA SAYIN VALI BASKAN GÖREV SIZDE
kieros 4 yıl önce
Ercan hoca sana yakışırdı başkanlık..
istek 4 yıl önce
Ercan Hocam Senin Düzce ye Belediye Başkanı Olman Lazım . Düzce nin Sorunlarını Senden Başka Gündeme Getiren Çözüm Önerisi Sunan Kimse Yok.
TOPTAN İSTİFA 4 yıl önce
hangi yüzle orada duruyorlar.başkanla gelen başkanla gider.başkan meclis kararı olmadan ne yapabilirdi.hepsi suçlu.ne görüşecekler.insanda utanma olur.meclis görevi için maaş mı alınır .çok ayıp .bu görev şeref için yapılır.hesap versinler
Lokman 4 yıl önce
Ercan hoca dan başka bu mecliste vatandaşın hayrına iki kelam edecek akıllı adam yok mu nerde yaşıyor bu meclis üyeleri
T. 4 yıl önce
İstanbul'da su ucuzladı. Kaynağında yani düzce'de ucuzlamazsa daha ne diyelim!
Dzcli 4 yıl önce
Bld başkanı dursun ay oralara guo bilet dostlarında indirim talip etmişti hadi bakalım şimdide kendisi öğrenci biletlerine indirim yapsın
Syn.katircioglu 4 yıl önce
Belediye soforlerinide gundeminizde tutun lutfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın