banner851

banner955

Meclis'te bazı kararlar tedirginlik yarattı.

Pazartesi günü yapılan Belediye Meclisi'nde alınan çevre düzeni çalışmaları çerçevesinde 10 milyon YTL'lik kredi konusu Meclis içinde yankı uyandırdı.

Gündem 08.10.2008, 10:22
207
Meclis'te bazı kararlar tedirginlik yarattı.
banner1032

Ekim Ayı Belediye Meclisi'nde Düzce geneli için yapılan park ve bahçeler ile yapılması düşünülen çevre düzenlemesi için 10 milyon YTL'lik kredi talebi kararı oy çokluğuyla kabul edilmişti. Alınan karar özellikle borçları nedeniyle adından söz ettiren Düzce Belediyesi için önemli olurken Meclis üyeleri arasında da bu konu için tedirginlik yaşandı. Bazı üyeler, alınan karar için ret oyu kullanırken zaten borçları bulunan Belediye'nin böyle bir karar almasının gereksiz olduğunu düşündü. Üyeler alınan bu karardan duydukları tedirginliği de dile getirdi.

Alınan karar neticesinde kredinin ne zaman alınacağı belli değilken borçları bir hayli kabarık olan Düzce Belediyesi'nin alınan bu krediyle borçlarına biraz daha yük binerken alınan kredi kararı konusunda bazı Meclis üyelerinin ret kararı vermesi de Meclis içinde alınan bazı kararlar konusunda muhalefetin oluşmaya başlaması dikkatlerden kaçmadı.

banner844
Yorumlar (0)
14
açık