banner851

banner614

MECLİSTE DİKKAT ÇEKEN DETAY

banner619

Dün akşam gerçekleştirilen Düzce Belediyesi Meclis Toplantısı’nda başkan yardımcılığı görevlerini bir süre önce bırakan Ali Güney ve Kadir Badur toplantıyı MHP’li meclis üyelerinin arasından takip etti. Ayrıca Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk iki birleşimine katılmayan Güney’in üçüncü birleşime katılması da dikkatlerden kaçmadı.

banner846
Gündem 17.11.2017, 16:03 18.11.2017, 14:50
3273
banner844

Dün akşam Başkanvekili Salih Keskinli başkanlığında bütçe görüşmelerinin yapıldığı Düzce Belediye Meclisi Kasım ayı 3. Birleşimi’nde ilginç bir detay yaşandı.

2 Ekim tarihinde görevi bırakan Mehmet Keleş’in ardından başkan yardımcılığı görevlerinden istifa eden ancak AK Parti Belediye Meclisi Üyeliği görevlerini sürdüren Ali Güney ve Kadir Badur, MHP’li Meclis Üyeleri’nin arasında toplantıyı takip etti.

Dikkat çeken bu manzara, “AK Partili meclis üyeleri arasında anlaşmazlık mı var?” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Öte yandan Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk iki birleşimine katılmayan AK Parti’li Meclis Üyesi Ali Güney dün akşam gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Bu durum, Güney’in Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliği’ne göre mazeret bildirmeden üst üste 3 toplantıya katılmayan meclis üyelerinin üyeliğinin düşürülmesi nedeniyle toplantıya katıldığı söylentilerine neden oldu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (5)
partili 4 yıl önce
koltuk gitti sevda bitti yazık vAllahi yazık.
veli 4 yıl önce
ali güney ne yüzle meclis toplantısına katılıyor birde.yüzüde kızarmıyor.kafasını eğmiş.
Reis 4 yıl önce
Seçimlerde mhp den meclis üyesi olacaklar galiba
Reis 4 yıl önce
Seçimlerde mhp den meclis üyesi olacaklar galiba
R.R. 4 yıl önce
REZİLLİK BAŞKA HİÇ BİR ŞEY DEĞİL! YÜZÜNÜZ HİÇ Mİ KIZARMIYOR SİZİN! YİYEMEDİĞİM YARİN KOYNUNDA NE İŞİM VAR DİYE DÜŞÜNÜP, HEMEN BAŞKA KAPIYA GİTMİŞLER YAZIK...