banner851

banner955

Mehmet Amca'da dert yanıyor.

Milletvekili Metin Kaşıkoğlu'nun yanına giderek fındık konusunda şikayetlerini anlatan Mehmet Aydınlı, sorunun hala çözülmemesinden dolayı dert yanıyor.

Gündem 03.11.2008, 15:39
208
Mehmet Amca'da dert yanıyor.
banner1032

TMO'nun, fındık fiyatlarını açıklamasının ardından alınan ürünlerin ücretini hala ödememesi tepki çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Çilimli İlçe Kongresi'nde Mehmet Amca fındıktan duyduğu şikayeti Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu'na iletmiş ve bu konuda Milletvekiline dert yanmıştı.

Aradan geçen zamana rağmen 75 yaşındaki Mehmet Aydınlı parasını hala alamayınca sorununu tekrar dile getirdi. Aydınlı yaptığı konuşmada Ak Parti'ye dert yanarak, “Bu kadar yalancılık olmaz. Bana söz vermişlerdi ama hala sorunu çözmediler. Ben bitmiş durumdayım. Elimde alım gücüm yok ve paranın yatmasını bekliyorum. Kaşıkoğlu'da sorunu çözeceğim demişti. Niye hala çözülmedi? Yeter artık çektiğimiz.”şeklinde konuştu.

Şikayetini dile getiren Mehmet Amca tüm sinirine rağmen seçimlerde yine Ak Parti'ye oy vereceğini de belirterek “Başka parti mi var oy vereyim. Yine Ak Parti'ye oy vereceğim.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)
26
kapalı