banner851

banner614

MEHMET KELEŞ DÜZCELİLER’İN BAYRAMINI KUTLADI

banner619

Düzce Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak başta Düzceliler olmak üzere tüm İslam âleminin bayramını tebrik etti. Keleş, bayramın birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını diledi.

banner846
Gündem 19.07.2021, 15:22
465
MEHMET KELEŞ DÜZCELİLER’İN BAYRAMINI KUTLADI
banner844

Düzce siyasetinin önemli isimlerinden Düzce Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş, bir mesaj yayımlayarak Düzceliler’in Kurban Bayramı’nı kutladı. Bayram coşkusunun kardeşliğin perçinlenmesine vesile olmasını dileyen Keleş, salgın tehdidinin henüz geçmediğini belirterek vatandaşları dikkatli olmaları tavsiyesinde bulundu.

MEHMET KELEŞ’İN KURBAN BAYRAMI BAYRAM MESAJI

“Yeni tip koronavirüs salgınına karşı getirilen tedbir ve kısıtlamalar nedeniyle buruk geçen Ramazan Bayramı’nın ardından Kurban Bayramı’nı normalleşme kapsamında eda edecek olmanın sevincini yaşıyoruz. Merhamet duygularımızı harekete geçiren arınma ve paylaşma mevsimi bayramlar; birliğin, dirliğin ve beraberliğin; huzur, barış, saygı, sevgi ve kardeşliğin pekiştiği günlerdir.

Bilindiği üzere salgın tehlikesi henüz geçmiş değil. Bu yüzden virüsün bulaşmasını kolaylaştıracak temas ortamlarını oluşturmamaya özellikle dikkat edelim. Hem kendi sağlığımız hem de yakınlarımızın sağlığı için bayram ziyaretlerimizde mümkün mertebe, maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim.

Hizmet etmekten her zaman gurur duyduğum Düzceli hemşerilerimin ve aziz milletimizin, Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (13)
dik adam 1 hafta önce
golge yapma baska ihsan istemem
Eren E. 1 hafta önce
Büyük Başkanım dizinde bayramınız mübarek olsun Düzce halkı sizi seviyor
Düzceli 1 hafta önce
Başkanım özledik sizi değerinizi gidince anladık iyi bayramlarınız olsun!!
Fehmi akgül 1 hafta önce
Az kaldı başkanım az
Akçakocalı 1 hafta önce
Seviliyorsun reis
Hanife gül 1 hafta önce
Başkanların başkanı
Zeliha 1 hafta önce
Büyüksün başkanım
Ertan 1 hafta önce
Ooooo başkanım özlendiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın