banner851

banner955

MEHMETÇİĞE KERMES DESTEĞİ

Düzce Belediyesi öncülüğünde tüm sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, sendikalar ve resmi kurumlarda çalışan kadınlar, bugün askerlerimize destek için Anıtpark'ta buluştu. Düzenlenen büyük kermeste şehitler için balonlar uçuruldu. Yağmura rağmen halkın yoğun ilgi gösterdiği kermesten elde edilecek gelirler Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak.

Gündem 25.02.2018, 14:14 25.02.2018, 18:09
2481
banner1032

Türkiye'nin huzur ve güvenliği için canları pahasına mücadele veren kahraman askerlerimize tüm yurtta olduğu gibi Düzce'den de destek büyüyerek devam ediyor.

Düzce Belediyesi öncülüğünde tüm sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, sendikalar ve resmi kurumlarda çalışan kadınlar; bugün Anıtpark Meydanı'nda Mehmetçik için büyük bir kermes organizasyonuna imza attı.

Balonları şehitler için uçurdular
Elde edilen gelirin Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağı kermese, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Milletvekili Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile diğer protokol üyeleri de tam kadro katıldı. Düzce Belediyesi Mehteran Takımı'nın konseri ile renk kattığı kermesin açılış kurdelesi kesilmeden önce protokol üyeleri, tüm Afrin şehitlerimizin isimlerinin yer aldığı balonları uçurdu. Kurdele kesimi sonrası vali ve başkan eşliğindeki protokol, stantları gezdi ve kermese ilk desteği de yine onlar verdi. 

Anıtpark Meydanı'nda kurulan onlarca stantta sergilenen yüzlerce el emeği ürün ile yiyeceklerin yer aldığı kermese ilgi yağmur yağışına rağmen yoğun oldu. Günler öncesinden duyurusu yapılan kermesi gezen vatandaşlar, aldıkları ürünlerle askerlerimize verilen desteğe katkı sağladı.Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (4)
nsm 5 yıl önce
kermes yemi? siyasi sov olmasin? savastaki mehmetcige yardim, onlara dua etmekle olur, mehter takimiyla ziyafet cekmekle degil. insanlar sehit düsüp gazi oluyor orda, savas oyuncak mi?
Emekli Asker 5 yıl önce
Bravo.
Düzce'li 5 yıl önce
Koskoca Düzce Belediyesi çadırları kurup bi organize olamadı malesef,herkes kendi imkanları ile çadırları masaları kurdu,ne belediye ne de Düzce İl başkanlığı kusura bakmayın ama kermesi ilçe kadın kolları,partililer ve kermese destek veren halk yaptı.Allah onlardan razı olsun..
Ultras14 5 yıl önce
Helal olsun Düzce gurur duydum Allah kermesi düzenleyenlerden katılan vatandaşlardan razı olsun
22
açık