banner851

banner614

MEHMETÇİK'TEN MESAJ...

banner619

Halkın her kesiminden gelen büyük destekle moral bulan Mehmetçik'ten Düzce'ye mesaj var! Barış Pınarı Harekatı'na katılan Düzceli askerler, "Haydi Düzce Bayrak As" kampanyası başlatan Düzce Belediyesi'nin adını top mermisinin üzerine yazarak, teşekkür etti.

banner846
Gündem 12.10.2019, 11:45 14.10.2019, 09:36
2586
banner844
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı başarıyla devam ediyor.
Barış Pınarı Harekatı başlar başlamaz Türk halkı her mecradan Mehmetçiğe desteğini dile getirirken, harekata katılan Düzceli erler de top mermisinin üzerine yazdıkları yazılarla mesaj gönderiyor.
Suriye'de sınır ötesi operasyon yürüten askerlere moral için sosyal medya hesabı üzerinden "Haydi Düzce Bayrak As" çağrısı yaparak, tüm Düzceliler'i Türk Bayraklarını asmaya çağıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün desteğinden haberdar olan Düzceli erler,
"Düzce Belediyesi Barış Pınarı Harekatı" ve "Düzce Zabıta Barış Pınarı Hareketı" yazılı top mermilerinin fotoğraflarını Düzce Belediyesi'nin resmi hesaplarına gönderdi.


Askerler, hem belediyenin hem de halkın her kesiminden gelen büyük desteğe teşekkür etti.Mehmetçik'ten gelen fotoğrafları paylaşan Düzce Belediyesi de "Sizlerle gurur duyuyoruz. Düzce'nin kalbi sizinle atıyor. Rabbim yâr ve yardımcınız olsun... #BarışPınarıHarekatı" ifadelerini kullandı.
HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (4)
Hilal K. 2 yıl önce
Rabbim sizi korusun can askerlerimiz
bahtiyar 2 yıl önce
baris pinari haekatina Allahim gücünüze güc ayaginiza tas degmesin Allahim yardimciniz olsun amin
TürK Ordusu 2 yıl önce
Bu insanlık düşmanı, istilacı yağmacı sürüsü pkk-ypg ye atılan her taş bile sevaptır, insanlığa hizmettir. Attığınız isabet olsun yiğitler. Bu millet sizi seviyor.
Yiğit gok 2 yıl önce
Helal olsun size Allah yar ve yardımcınız olsun