banner851

banner614

MEHMETÇİK’E KONVOYLU DESTEK

Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın 9. gününde kahraman Mehmetçik’imizin yanında olduklarını göstermek amacıyla konvoy düzenledi.

banner619
Gündem 28.01.2018, 17:00 30.01.2018, 09:54
2208

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin bölgesinde terör örgütlerine karşı devam eden ‘Zeytin Dalı Harekatı’na Düzce’den destek devam ediyor. Bu kez Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası askerlerimiz için konvoy düzenleyerek, “Yanındayız” mesajı verdi.     
Kalıcı Konutlar 5. Bölge’de bulunan Hicret Camisi önünde toplanan kalabalık, saygı duruşunun ardından dua ederek şehir merkezine hareket etti.

Düzce Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Araçları Odası Genel Sekreteri Tarık Aydın, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı operasyona destek amaçlı toplandıklarını belirterek şöyle devam etti:

“’Mevzu vatan ise gerisi teferruattır’ diyen Türk milleti olarak 7’den 77’ye Mehmetçik’imizin yanındayız. 80 milyon tek yürek her an cephede savaşmaya hazırız. Düzce Servisçileri, Otobüsçüleri ve Minibüsçüleri olarak diyoruz ki; Allah Türk ordusunun yar ve yardımcısı olsun.”

Kalıcı Konutlar 5. Bölge’den yola çıkan konvoyun son durağı Akınlar Mahallesi oldu.

Haber: H. GÜRSOY

banner844
Yorumlar (8)
Hehe ondan 4 yıl önce
Bilmiyorduk, kandirildik diye semameyle dans Edip halay cekenler, bugun teror var diyor. Onlari bilmem ama cok kananlar var bunu goruyorum.
Duzce 4 yıl önce
Birde akaryakit zamlari icin konvoy yapsaniz
Ah, ahh 4 yıl önce
Barzani peşmergelerini Türk topraklarından PYD'ye yardıma giderken kim müsade vermişti.Şimdi Mehmetçik( Canlarımız) canları pahasına o teröristle mücadele ediyor.
Bizden tam destek 4 yıl önce
Filistin dahil 22 Arap ülkesi Afrin Operasyonumuza karşı olduklarını bildirdiler. Bundan böyle kimse bize Filistin, Gazze demesin...
kazım 4 yıl önce
akaryakıt zamanları içinde konvoy yapsanız?
Guguk kuşu 4 yıl önce
Sayın Valiye sesleniyorum, konvoyla yapılan etkinlikler yasaklansın. Gavur petrolü tüketip neyi destekliyorsunuz! Asker dağı taşı gingerla mı dolaşıyor! Yürüyün de ayaklarınız açılsın, depoya koyacağınız benzini de askere bağışlayın!
nsm 4 yıl önce
iyi de, suriye'yi o hale getirenleri de protesto etmek hic akliniza gelmedi mi? birisinin bop ihtirasi yüzünden evlatlarimizin sehit olmasinin hesabini sormak sizin akliniza gelmiyor mu? bu kadar mi degersiz o evlatlarimiz?
Güzel 4 yıl önce
İyi yapışsınız bide bu s plakalarını satmasanız düzceyi korusanız