banner851

banner614

MELEN SU PARK SANCILI AÇILIYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Melen Su Park’ın tamamlanmadığını ancak Ramazan Bayramı’nın 2.Günü açılışının yapılacağını belirterek, “Açılıştan sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz. Oradaki bir spor tesisimize şehidimizin adını vereceğiz” dedi.

banner846
Gündem 07.06.2018, 14:54 09.06.2018, 09:29
1686
MELEN SU PARK SANCILI AÇILIYOR
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan programın ardından özellikle fındık üreticilerinin kabusu haline gelen Amerikan Beyaz Kelebeği ve açılışı konusunda bu kez Ramazan Bayramı’nın 2.gününün işaret edildiği Melen Su Park’ta yapılan çalışmalar konusunda değerlendirmelerde bulundu.

“Bu sene kelebek işini bitireceğiz”
Amerikan Beyaz Kelebeği konusunda açıklamalarda bulunan Başkan Ay, ciddi çalışmalar yaptıklarını belirterek şöyle konuştu:
“Fen İşleri Müdürlüğümüz muhtarlarımızla temasa geçerek bütün mahallelerde önden tespit yapıyoruz. Nerede yoğunluk varsa muhtarlarımızla birlikte o mahallelerde çalışmalarımıza başladık. Seri bir şekilde bu sene bu kelebek işini bitireceğiz. Öyle görünüyor. Bu sene bu konuda çok ciddiyiz.”

“Melen Su Park’taki bir spor tesisimize şehidimizin adını vereceğiz.” 
Daha önce bayramın ikinci günü Melen Su Park’ın açılışının yapılacağını söyleyen ve son çalışmaları değerlendiren Başkan Ay, şu ifadelerde bulundu:

“Melen Su Park’la ilgili geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Çok ciddi bir proje ve bayramın 2.günü açmayı planlıyoruz. Tam olarak yüzde yüzü bitmese bile açtıktan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biliyorsunuz Melen Park büyük bir proje ve suyun şişirilmesi var. Artı oraya bir lunapark ilave ettik. Çok geniş bir alan ve her türlü etkinliği yapabileceğimiz bir alan konumunda. Bayramın ikinci günü akşam saatlerinde tüm halkımızı açılışa bekliyoruz. Halkımız gelecek orada Melen’in kenarında güzelce etkinliklerini yapacak. Her tarafı düzenliyoruz ve sanıyorum vatandaşlarımız da beğeneceklerdir. Biz halkımız için çalışıyoruz. Onların daha iyi bir çevrede yaşayabilmeleri için biliyorsunuz parkları da düzenliyoruz. Biz istiyoruz ki halkımız parklarda, sosyal tesislerde ekonomik bir şekilde çaylarını içebilsinler, gerektiğinde kendi evlerinden getirdikleri malzemeleri orada yesinler ve kimse karışmasın. O yüzden bizim düşüncemiz bütün parklarımızı halkımıza açmak. Açılışta halkımıza meşhur Üskübümüz’ün pirincinden pilav yapıp ikram edeceğiz. Biliyorsunuz Melen Su Park’a bir şehidimizin isminin verilmesi meclise sunuldu. Biz de Melen Su Park’taki bir spor tesisimize şehidimizin adını vereceğiz.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (11)
Düzceli 3 yıl önce
Melen su park aslında kasaba melenine kadar devam etmeli düzce ile Konuralp gerçekten bağlanmış olur Konuralp gelişecek deniyor ama aile ile gidip egenecek oturulacak ilgi çekici hiç bir yeri yok büyük bir park otarafa yapılsa güzel olur
Anne 3 yıl önce
Bi parki bitiremediniz yuh size!
Vatandaş 3 yıl önce
Ya yorulara bakıyorum boş verılen sözler eftenı karduz işi kensel dönüşüm cöp işi arıtma tesısı asar projesı hasarlı bınalar cevre yolları stadyum işi prafabrık okullar ve hastaneler filim platosu fuar alanı hava kırliligi bunlar söz verıldı ama yapılmadı yapılsaydı düzce ucardı gelır artardı insanlar nefes alırdı yaşam güzellesırdı başka duzce yok onun için gözlüklerı cıkarıp tarafsız bakalım düzce hepimizin cocuklarının torunlarının onun için bu yatırımları gündeme getırelim lütfen
Can . D 3 yıl önce
DIGER ILER YAPAR BITIRIR DÜZCELIDE BAKAR SAYIN AY BUNE KAPLUMBAGA HIZINDA VE DÜZCE AKCAKOCA SAKARYA ULASIM FELAKET ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLER NE KILIMA VAR NE KONFOR NEDEN BELEDIYE MODERN OTÖBÜSLERLE HIZMET VERMEZ ORASI AFRIKAMI BANA BELEDIYE SINIRLARI ICINDE MASALI ANLATMAYIN YEMEM OZAMAN ORASININDA PILAKASI BASKA AVRUPADA BELEDIYE OTÖBÜSLERI HIZMET VERIYO YOK ORDA MÜNÜBÜS YOLCULUGU KAPIS MODERN OLACAKSAK BÖYLE ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE DEYIL BASKAN YETER YA SENELERDENBERI AYNI
Asar deresi 3 yıl önce
Asar deresinide temizleyin iyibir hale getirin
D 3 yıl önce
Durmak yok yola devam Başkanım..Sıkıntı yok..
Vatandas 3 yıl önce
Hangı hızmet sancılı olmadı hangı hızmet hızlı zamannında bitti bu arada sayın keleşe teşekür ederız
Bir yolcu 3 yıl önce
Serdar bey öncekileri de gördük çamur ve tozdan gezemiyordun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
hafif yağmur