banner614

MELEN SU PARK’IN İHALESİ YAPILDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın açılışı için 16 Haziran tarihini işaret ettiği Melen Su Park’ın ihalesi yapıldı. İki isteklinin bulunduğu ihaleyi 550 bin TL teklifle YEYPAŞ kazandı.

banner846
Gündem 29.05.2018, 17:35 30.05.2018, 17:35
4861
MELEN SU PARK’IN İHALESİ YAPILDI
banner844

Düzce Belediyesi, İnönü Parkı ile Avni Akyol Parkı’nın ardından Melen Su Park için ihale düzenledi. Açılışı için eksiklerin bulunması nedeniyle verilen hiçbir tarihin tutmadığı Melen Su Park için bugün Düzce Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ihaleye Recep Fındıkçı ve YEYPAŞ olmak üzere iki talipli katıldı.

Muhammen bedeli 480 bin TL olan park ihalesinin kazananı YEYPAŞ oldu. 4 turu açık teklif usulü süren ihalede kazanan olmayınca ihale için komisyon kapalı zarf usulüne dönme kararı aldı. Bu kararın ardından 550 bin TL teklif veren YEYPAŞ, parkın işletmesini almaya hak kazandı.
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Öncü Haber ekibine yaptığı açıklamada, Melen Su Park’ın açılış tarihi için Ramazan Bayramı’nın 2. Günü olan 16 Haziran tarihini işaret etmişti.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (27)
Turay 3 yıl önce
Melen parkın güneyine kiralık hobi bahçesi fikri mükemmel bir fikir destekliyorum
Can . D 3 yıl önce
BUNE YA ORAYO AGACLANDIRIN BOL BOL FIDAN DIKINKI HALKIMIZ OKSIJEN ALSIN VE CAY BAHCELERI YAPIN ORAYA
allah cc emrediyor 3 yıl önce
her sey Allah cc nin emriyle olur ..o olmasini istemeseydi olmazdi...olurdu diyen isyan etmis olur ...biz secmedik ..Allah cc secti...bu onun kaderiymis oldu...insan mal mulk dusunmemeli. ..fesat olmamali ..şükür etmeli ...
erdal 3 yıl önce
sen orayı ağaçlar büyüdüğünde gör.melenin önüne set yapılarak yükseltilir ve balık atılırsa olta balıkcılığıda yapılabilir
DÜZCELİ 3 yıl önce
ÇAMUR ATANLAR GİTMESİN, BEYENMEYENLER GİTMESİN ,YAPILAN HER HİZMETE KARŞI OLANLAR ÇAMUR ATANLAR AYNAYI KENDİNİZE TUTUNDA KONUŞUN.
Yalçın 3 yıl önce
Buraya İnenü parkındaki lunapank taşınacak diye söylenmişti. Lunapark taşınırsa burası iş yapar
SÜLEYMAN METE 3 yıl önce
MELENPARK PROJESİNİN GÜNEYİNE DOĞRU GÜVENLİĞİ SAĞLANMIŞ KİRALIK HOBİ BAHÇELERİ OLUŞTURLABİLİR Mİ?
DÜZCELİ 3 yıl önce
NEDENSE HEŞEYİ YEYPAŞ ALIYOR ANLAMADIM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
hafif yağmur