banner851

banner955

MERHUM YAZICIOĞLU KABRİ BAŞINDA ANILDI

2009 yılında geçirdiği helikopter kazasıyla vefat eden Büyük Birlik Partisi Kurucu Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun Ankara’daki mezarı Düzce’den de ziyaretçi akınına uğradı. BBP Düzce İl Başkanlığı ve Düzce Alperen Ocakları Yazıcıoğlu’nu kabrinde ziyaret etti.

Gündem 27.03.2018, 15:45 27.03.2018, 19:01
645
banner1032

25 Mart 2009 yılında helikopter kazasıyla yanındaki beş kişiyle birlikte vefat eden Büyük Birlik Partisi’nin Kurucu Lideri Muhsin Yazıcıoğlu kabri başında binlerce kişi tarafından dualarla anıldı. Yazıcıoğlu’nu ölümünün 9. yılında Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanlığı ve Düzce Alperen Ocakları temsilcileri de Ankara’daki kabrinin başında yalnız bırakması.“Adalet karşısına çıkarmak boynumuzun borcudur”
Anma programında hazır bulunan Büyük Birlik Partisi Düzce Kadın Kolları Başkanı Yeliz Altınkaynak konuyla ilgili açıklamada, “Şehit liderimizin suikast davası 9 yıldır aydınlatılmamıştır ve bu Devletimizin bir ayıbıdır. Ne pahasına olursa olsun bir gün bu suikastin failleri ortaya çıkacaktır Ajandamızda, dava sürecinde takipsizlik kararı verenlerinde, kaza sürecinde enkazın yerini gizleyenlerin ve yanlış yönlendirenlerin de isimleri yazılı.Hepsini bir gün adalet önüne çıkarmak boynumuzun borcudur” ifadelerinde bulundu.


Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (9)
Asena.. 5 yıl önce
şov şov! içler acısı! iki gün sonramı andınız ne yaptınız diyen arkadaşlar dünyadan bi haber klavye başında mücahitlik yapacağınıza teşkilattaki arkadaşların arasına bir girin de nasıl ayakta kalmaya çalıştıklarına yakından tanıklık edin...Oturduğunuz yerden bilip bilmeden yorum yapmayın..
Alperen 5 yıl önce
Birisi isimli arkadaş seni göremedik bu zamana kadar şov adamıda değiliz biz liderimizin kıymetini şehit edilmeden öncede biliyoduk peki sen bize şovmen diyonda sen ne yaptın bu zamana kadar şehit liderimiz için?
Birisi 5 yıl önce
Şov şov şov. Ölen öldükten sonra ansan neye fayda zamanında değerini kıymetini bilemeyip. Şimdi gidin liderinize boyun Eğin onun başkalarina boyun eğdiği gibi...
Alperen 5 yıl önce
Düzceli isimli kullanıcı Muhsin başkanın davasını biz Alperenler her daim yüklenmeye hazırız rahmetli şehit liderimizin kemiklerini asıl sen sızlatıyosun liderimiz şehit edildikten sonra kıymeti bilindi sen o zamanlar ve şimdi neredesin partimizin il başkanı ocak başkanıda var ALLAH'a şükür ve sancağımız onlar yaşadığı sürece düşmeyecek emin ol.
Büyük birlikli 5 yıl önce
Yani varya konuşalımda ne konuşursak konuşalım modunda yorum yapanlar var..he bütün partililer andı il başkanı küstü anmadı:)..bütün teşkilat iki gün sonra değil 25 martta ankaradaydı..şuanki il başkanı olmasa bbp düzcede 3 kişi olurdu
Oğuzhan dübüş 5 yıl önce
Yorum yazan arkadaşlar kusurabakmayın evet haklısınız biraz geç bilgi geçtik yerel haber sitelerine sebebide şehit liderimizin acısıdır ancak kendimizi toparlayabildik sonuçta kolay değil bu acıyı yaşamak Allah kimseye böyle acı yaşatmasın saygılarımızla. Düzce Alperen Ocakları.
Alperen 5 yıl önce
Bu devlet Muhsin Başkan’ı öldürmek istese 80 de rahatlıkla yapardı. Başkanı şehit edenler uluslararası güçler. Devlete ya da memurlarına kızmayın. Bu devletin yiğidi çok hakikati ortaya sermeye, lakin zamanı var. Piyonlara takılmayın.
Düzceli 5 yıl önce
Düzce İl başkanı nerede?Muhsin Yazıcıoğlu'nu Düzce'de nasıl yaşatıyorsunuz?İyi ki rahmetli partisinin bu durumunu görmedi.İçler acısı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu